MMA PLNajnowszeBraveBrave CF 83: Marcin Bandel poznał szczegóły kolejnej walki! Polak wystąpi w Holandii

Brave CF 83: Marcin Bandel poznał szczegóły kolejnej walki! Polak wystąpi w Holandii

Marcin Bandel (22-8-1) poznał szczegóły swojej kolejnej walki w prestiżowej organizacji Brave CF. Polak dwudziestego piątego maja na 83 edycji. Bandel w Holandii będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po ostatniej utracie tytułu mistrzowskiego.

Bandel

Polaka mistrzowską szansę dostał na gali Brave CF 63. Nasz reprezentant zaskoczył wszystkich, gdy już w pierwszej odsłonie poddał faworyzowanego Ismaila Naurdieva, który ma za sobą epizod w UFC. Tym samym Bandel sięgnął po tytuł kategorii półśredniej w organizacji Brave CF.

Tytuł Marcin stracił w swojej ostatniej walce. Polak miał dobry początek, ale niepokonany Kamal Magomedov nie wypuścił z rąk okazji. Rosjanin trafił w cel i poszedł na całość – co skutkowało kolejnym efektownym zwycięstwem.

Znamy szczegóły!

Marcin Bandel (22-8-1) dwudziestego piątego maja stanie przed szansą powrotu na odpowiednie tory. Polak wystąpi na gali Brave CF 83.

Jak donosi serwis La Seur – ”Bomba” w Holandii zmierzy się z doświadczonym Alexem Lohore (23-10).

Jak się okazuje Lohore co jakiś czas ”zaczepia” Dyrektora Sportowego KSW – Wojsława Rysiewskiego, który wspomniał o tym w ostatniej rozmowie z portalem InTheCage.pl. Ostatecznie Wojsław nie skorzystał z tego zawodnika.

Lohore w ostatnim czasie bił się u naszych sąsiadów – w organizacji Oktagon MMA, gdzie odniósł cztery zwycięstwa i pięć porażek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis