MMA PLKSWFrank Mir wyznał dlaczego chce walczyć z Pudzianem w KSW

Frank Mir wyznał dlaczego chce walczyć z Pudzianem w KSW

Legenda UFC Frank Mir (19-13) wyznał dlaczego chce walczyć z Pudzianem w KSW. Były mistrz największej organizacji MMA na świecie i jeden z najlepszych “ciężkich” w historii MMA był jednym z gości programu Oktagon Live na Kanale Sportowym.

W programie Mateusza Borka i Macieja Turskiego zaprezentowano rozmowę z Mirem, w której wyjaśnił on powody zainteresowania walką z Mariuszem Pudzianowskim.

Mir wyznał dlaczego chce walczyć z Pudzianem

Choć obaj panowie szczyt kariery mają już dawno za sobą, to walka Pudziana z Mirem obiłaby się echem na całym świecie. Obaj ciągle są niesamowicie rozpoznawalni, a gdziekolwiek się nie pojawią, tam znajdą się ich fani.

Mir nie ukrywa, że dla niego starcie z Pudzianowskim to pewnego rodzaju wyzwanie:

“To zabawne, bo ludzie przez całą karierę powtarzali mi, że udawało mi się poddawać dzięki sile i mocy. To byłby świetny eksperyment zmierzyć się z kimś, od kogo na pewno nie jestem silniejszy. Mariusz Pudzianowski jest kilkukrotnym mistrzem w strongmanach. Nawet teraz, w jego najgorszym momencie nie byłbym w stanie pokonać go w żadnej dziedzinie siłowej. Jest zdecydowanie silniejszy ode mnie. To dla mnie rodzaj wyzwania. Chciałbym pokazać ludziom jak naprawdę może wyglądać walka z większym i silniejszym rywalem.”

Cały magazyn Oktagon Live do sprawdzenia poniżej:

Co dalej z Andrzejem Grzebykiem?

Były podwójny mistrz FEN przyznał, że jest wolnym agentem. Interesują się nim KSW i ACA.

Kiedy wróci KSW?

Federacja KSW także niedługo rozpocznie produkowanie swoich gal. O przyszłości polskiego giganta opowiedział Maciej Kawulski.

Kiedy wróci FEN?

Organizacja FEN także niedługo powróci do organizacji swoich gal. Najbliższa odbędzie się w czerwcu i będzie transmitowana w systemie PPV.