MMA PLNajnowszeBez kategoriiKSW wkrótce powróci! Maciej Kawulski zdradził plany organizacji

KSW wkrótce powróci! Maciej Kawulski zdradził plany organizacji

Federacja KSW ma już plany powrotu! Opowiedział o nich jeden ze współwłaścieli, Maciej Kawulski.

KSW wkrótce powróci
Foto: Sport Onet

Kawulski jest gościem programu Oktagon Live emitowanym w Kanale Sportowym w serwisie YouTube.

Mateusz Borek w trakcie trwania audycji poinformował  o planach innych dużych polskich organizacji. 13 czerwca FEN ma zamiar powrócić z pojedynkiem Rafała Kijańczuka i Marcina Wójcika. Z kolei 23 maja swoje wydarzenie zaplanował Babilon MMA.

Kawulski opowiedział zaś o tym co planuje jego organizacja.

“Wszyscy wymienieni przez Ciebie poprzednicy będą mieli trudny orzech do zgryzienia, bo my również na przełomie mają i czerwca planujemy rozpocząć cykl gal studyjnych. Rzeczywiście, w tamtym okresie. Szczegółów, nie to, że nie chcę powiedzieć, ale nie znam w tym momencie.

Jesteśmy w trakcie ustalania poważnych imprez sportowych, które mogłyby nam towarzyszyć i z którymi moglibyśmy konkurować. Wiemy, że rusza liga piłkarska w tamtym okresie (30 maja – przyp. red.) . A parę rzeczy pewnie jeszcze nie wiemy, bo wszyscy w tym momencie się przebudzili. Uwierzyli i zareagowali na tę odwilż w ten sposób, że zaczęli planować. Więc te plany pewnie będą się pojawiały.

My na spokojnie, ponieważ produkcyjnie nie jest to duże wyzwanie. Jeszcze ten termin traktujemy ruchomo, ale na pewno nie będzie to jedyna w tym półroczu gala studyjna.

Wszystko zależy od zawodników. W tym momencie zaczęliśmy się komunikować kto jest gotowy. Wiadomo, że jeszcze granice nie są otwarte, więc mówimy tutaj o polskich składach. Zaczynamy budować fightcardy. Jeśli uda nam się je zbudować to jest pomysł, że nawet zrobimy taki weekend z KSW np. dwie gale pod rząd piątek-sobota albo sobota-niedziela i będzie można kupić jedną bądź dwie gale. Jeśli chodzi o stronę sportową to zbudujemy między tymi tworami pewnego rodzaju link. Być może rozegra się jakiś mini-turniej 4-osobowy w jakiejś kategorii wagowej.”

Program Oktagon Live można obejrzeć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis