MMA PLFAME MMAFerrari zapowiada mocny rok: Psycha tak wróciła, że jedno złe słowo i skręcam kark!

Ferrari zapowiada mocny rok: Psycha tak wróciła, że jedno złe słowo i skręcam kark!

Amadeusz Roślik wraca do mocnej formy. ”Ferrari” jest po obozie w Bakałarzewie, a już niebawem poznamy szczegóły jego następnego pojedynku. Gwiazda FAME MMA zapowiada mocny rok.

Ferrari

Roślik w ostatniej walce miał w głowie zakład z Michałem ”Boxdelem” Baronem. W parterze mieliśmy mnóstwo ciosów i wydawało się, że jeszcze chwila i sędzia przerwie pojedynek. ”Filipek” przetrwał chaos i w drugiej rundzie miał już przewagę.

Mimo wszystko Marcinek nie zaryzykował i nie wykorzystał widocznego zmęczenia rywala. W trzeciej odsłonie ”Ferrari” zdobył jeszcze sprowadzenie. Nie było złudzeń kto powinien zostać zwycięzcą.

Ferrari: Będę najgroźniejszym freakiem w całej Polsce!

Amadeusz Roślik jest pewny siebie! ”Ferrari” w rozmowie z portalem MMA-bądź na bieżąco zapowiada, że rok 2022 będzie mocny w jego wykonaniu. 

Coś się szykuje, będzie rozpi**dol. Powiem wam, że troszeczkę… przez to – że odebrano mi ręce nie doceniałem, że mogę trenować, że mogę się bić. A teraz chce to udowodnić w klatce, będę najgroźniejszym freakiem w całej Polsce. Zobaczycie to sami, psycha jest ku**a stary nie do zatrzymania. Zobaczycie Ferrari w wersji morderczej, jakiej jeszcze nigdy nie było. Będę ich nokautował jednego po drugim (…) Forma jest odzyskiwana w bardzo szybkim tempie. No i co na luzie daje sobie radę z ludźmi, którzy ćwiczą już ileś lat (…) Mogę Alana rozpi**dlić nie ma żadnego problemu, mogę go połamać. Niech uważa na słowa – ostatnio mnie nazwał farmazonem. Rozmawialiśmy i mówiłem mu, że dam mu walkę, więc niech siedzi grzecznie. Nie mam aktualnie z nim personalnie spiny, ale niech zważa na słowa, bo mam już zdrowe ręce, a psycha tak wróciła, że jedno złe słowo i skręcam kark! Fajnie byłoby też znowu kopnąć w ten głupi łeb ”Polaka”. 

Zobacz także:

MMA VIP 4: Nikola Milanović gotowy zastąpić Miśka z Nadarzyna! Będzie walka z Najmanem?

Informacje dotyczące gali MMA VIP 4 zmieniają się z każdą godziną. Nie tak dawno informowaliśmy, że zagrożona jest walka wieczoru, w której Marcin Najman miał zmierzyć się z “Miśkiem z Nadarzyna”. Godne zastępstwo może się jednak znaleźć samo, ponieważ do walki z “El Testosteronem” garnie się… Nikola Milanović.

Artur Szpilka o pobycie w więzieniu: Wychodziło po 1000 pompek na kubkach, na taboretach! Widzieliście?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem Sport.pl opowiedział o swoim pobycie w więzieniu. ”Szpila” robił wszystko, aby pozostać w dobrej formie fizycznej

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis