MMA PLArtur SzpilkaArtur Szpilka o pobycie w więzieniu: Wychodziło po 1000 pompek na kubkach, na taboretach!

Artur Szpilka o pobycie w więzieniu: Wychodziło po 1000 pompek na kubkach, na taboretach!

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) w rozmowie z portalem Sport.pl opowiedział o swoim pobycie w więzieniu. ”Szpila” robił wszystko, aby pozostać w dobrej formie fizycznej. 

Szpilka

Szpilka ostatni pojedynek stoczył na Knockout Boxing Night 15 w Rzeszowie. W walce wieczoru doszło do wyczekiwanego starcia z niepokonanym Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Początek był świetny w wykonaniu ”Szpili”. Potem było już tylko gorzej! Artur w pierwszej odsłonie aż trzy razy wylądował na deskach.

Szpilka: Biegałem całą godzinę, w głowie się kręciło!

Artur Szpilka w 2009 roku miał duże problemy. Popularny ”Szpila” dzień przed walką z Wojciechem Bartnikiem został zatrzymany przez policję. Było to spowodowane bójką, która miała miejsce dwa lata wcześniej. Szpilka został skazany na 18 miesięcy pozbawienia wolności.

”Szpila” w rozmowie z Sport.pl wypowiedział się o swoim pobycie w więzieniu.

W więzieniu jest tylko godzina spaceru. Ja biegałem. To był typowy spacerniak, 50 na 50, kółko sto metrów może. Biegałem całą godzinę. Kółek nie liczyłem, w głowie się kręciło (…) Ćwiczyłem każdego dnia coś innego: barki, klatkę, nogi – pompkami, stójkami, przysiadami. Wychodziło po 1000 pompek na kubkach, na taboretach. Kolega, co ważył ponad 100 kg siadał, to się go podnosiło. Wody nalewałem do torby foliowej i ćwiczyłem jak hantlami.

Zobacz także:

Załęcki z szacunkiem do Kwiecińskiego: Dzięki za walkę, bo pokazałeś, że masz charakter! Zaskoczeni?

Denis Załęcki zabrał głos po sobotnim starciu z Alanem Kwiecińskim. Trzeba przyznać, że był to jeden z najlepszych pojedynków freakowych w Polsce. Obaj zawodnicy do samego końca dostarczyli mnóstwo emocji. Ostatecznie ”Bad Boy” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

MMA VIP 4: Walka Marcina Najmana zagrożona? Misiek z Nadarzyna informuje o poważnej kontuzji!

To nie jest dobra wiadomość… Mirosław Dąbrowski w mediach społecznościowych poinformował o poważnej kontuzji. Przypomnijmy, że ”Misiek z Nadarzyna” już piątego marca miał zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Byłaby to walka wieczoru MMA VIP 4, które ostatecznie ma się odbyć w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis