MMA PLMarcin NajmanMMA VIP 4: Nikola Milanović gotowy zastąpić Miśka z Nadarzyna! Będzie walka z Najmanem?

MMA VIP 4: Nikola Milanović gotowy zastąpić Miśka z Nadarzyna! Będzie walka z Najmanem?

Informacje dotyczące gali MMA VIP 4 zmieniają się z każdą godziną. Nie tak dawno informowaliśmy, że zagrożona jest walka wieczoru, w której Marcin Najman miał zmierzyć się z “Miśkiem z Nadarzyna”. Godne zastępstwo może się jednak znaleźć samo, ponieważ do walki z “El Testosteronem” garnie się… Nikola Milanović.

Nikola Milanović vs. Najman

Kilkanaście godzin temu wypłynęła nowina o kontuzji gwiazdy walki wieczoru gali MMA VIP 4, “Miśka z Nadarzyna”, o czym pisaliśmy [TUTAJ]. Nieobecność Mirosława Dąbrowskiego na gali byłaby wielką stratą, ponieważ wielu kibiców czeka na debiut gangstera w walce z Marcinem Najmanem. Sam 61-latek upiera się, że do walki dojdzie, a jego uszkodzenia jeszcze bardziej motywują go do pojedynku. Na rozwój sytuacji nie zamierza jednak czekać inny zawodnik, który już zgłosił swoją kandydaturę do starcia z “El Testosteronem”.

Marcin Najman vs. Nikola Milanović?

Wiadomości bardzo szybko się rozchodzą, bo wobec kontuzji Miśka do konfrontacji z Najmanem garnie się Nikola Milanović. Serbski Judoka chętnie spróbowałby swoich sił w oktagonie MMA VIP. 42-latek obwieścił swoją gotowość, a jednocześnie zaznaczył, że jest w stanie wejść do klatki nawet za darmo!

Nikola Milanović szerszej publiczności przedstawił się w marcu ubiegłego roku. 41-letni zawodnik niespodziewanie wskoczył na zastępstwo za senegalskiego “Bombardiera” do walki z Mariuszem Pudzianowskim. Replacement był o tyle zaskakujący, że Nikola o walce dowiedział się na kilka godzin przed galą KSW 59! Pojedynek zakończył się po 72 sekundach, jednak dzięki temu starciu Serb zyskał olbrzymią popularność w naszym kraju. Milanović jest aktualnie ochroniarzem organizacji FAME MMA, w której dba o porządek podczas konferencji czy pojedynków Face to face.

Zobacz także:

UFC: Karolina Kowalkiewicz zapowiada następny pojedynek!

Karolina Kowalkiewicz (12-7) nie powiedziała ostatniego słowa! 36-latka w mediach społecznościowych zapowiedziała następny pojedynek.

MMA VIP 4: Walka Marcina Najmana zagrożona? Misiek z Nadarzyna informuje o poważnej kontuzji!

To nie jest dobra wiadomość… Mirosław Dąbrowski w mediach społecznościowych poinformował o poważnej kontuzji. Przypomnijmy, że ”Misiek z Nadarzyna” już piątego lutego miał zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Byłaby to walka wieczoru MMA VIP 4, które ostatecznie ma się odbyć w Warszawie.

Załęcki odpowiada potencjalnym rywalom: Naprawdę myślicie, że nabijecie sobie na mnie wyświetlenia?

Po gali High League 2 nie brakuje zawodników, którzy chcieliby się zmierzyć z Denisem Załęckim. Początkowo o ”Bad Boyu” w mocnych słowach wypowiedział się Vasyl Halych oraz Dominik Parol. Jest również wyzwanie rzucone przez Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna, który trzeba podkreślić – zrobił to z klasą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis