MMA PLFAME MMAFerrari: Myślę, że z czasem na pewno zostanę zawodowcem!

Ferrari: Myślę, że z czasem na pewno zostanę zawodowcem!

Amadeusz Roślik swój kolejny pojedynek w organizacji FAME MMA stoczy piętnastego maja. Popularny ”Ferrari” na jubileuszowej 10-edycji zmierzy się z debiutującym Mateuszem ”Haribo” Gąsiewskim.

Ferrari Filipek
Foto: FAME MMA

Do starcia z ”Wiewiórem” doszło na gali FAME MMA 8 w Łodzi. Reprezentant Gym-Fight Wrocław na dystansie 3-rund zdominował pojedynek. Maks wyprowadzał więcej ciosów, a co najważniejsze dochodziły one do celu. Sędziowie zgodnie jednogłośnie punktowali na konto Maksymiliana ”Wiewióra” Wiewiórkę.

Ferrari: Wydaje mi się, że to przyjdzie samo!

Amadeusz Ferrari w rozmowie z TV Reklama powiedział, że od zawsze chciał się bić.

Organizacja dała mi dużo popularności, spełniam swoje marzenia. Tak naprawdę zawsze chciałem się bić. A wiedziałem, że nie będę mistrzem świata, więc nie widziałem sensu zaczynania tego. Jeśli mam robić hobbystycznie okey, no ale żeby poświęcać tyle czasu ile ja aktualnie poświęcam żeby trenować… No to wydaje mi się, że jakbym chciał żyć normalnym życiem to musiałbym być mega pracowitą osobą. Nie należę aż do takich, więc nie widziałbym u siebie takiej opcji gdyby nie FAME MMA.   

To nie koniec, bo Roślik gwarantuje, że z czasem stanie się pełnoprawnym zawodowcem.      

Z zawodowcem z MMA wydaje mi się, że nie chociaż to zależy z jakim zawodowcem, bo każdy jest na innym poziomie. Jeśli miałby się porównywać do poziomu KSW no to jestem jeszcze totalnym żółtodziobem i nie będę się tutaj wychylał przed szereg. Myślę, że z czasem na pewno zostanę zawodowcem! To nie chodzi o to żebym chciał. Po prostu wydaje mi się, że to przyjdzie samo, bo widzę jak progresuje na treningach i pamiętam jak byłem w formie i mierzyłem się z osobami, które były na prawie zawodowym poziomie i naprawdę sobie z nimi dobrze radziłem. Potem nie radziłem sobie z nimi wcale. No to tak jak mówię nie szanowałem siebie.      

Pełna rozpiska gali FAME MMA 10:

Walka wieczoru:
Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej

Pozostałe:
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (o pas kategorii koguciej do 61,2 kg)
Adrian „Polak” Polański vs Dawid Malczyński (o pas kategorii półśredniej do 77,1 kg)
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs Michał Gała
Piotr Pająk vs Gamou Fall
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs Mateusz Murański
Kamil Hassan vs. Dawid “Ambro” Ambroziak

Zobacz także:

FAME MMA 10: Piękny gest! Wybrańczyk zdradziła na co przeznaczy kasę z walki! Widzieliście?

Nowa gwiazda Fame MMA, Kamila Wybrańczyk pokazała wielkie serce! Partnerka życiowa Artura Szpilki zdecydowała się przeznaczyć wynagrodzenie z nadchodzącego pojedynku na szczytny cel.

Piotr Piechowiak o walce Don Kasjo vs Parke na FAME MMA 10: To jest jakiś żart! Co wy na to?

Walka pomiędzy Normanem Parke a Don Kasjo to bez wątpienia najgorętszy aktualnie temat w świecie polskich sportów walki. Pojedynek gwiazd KSW i Fame MMA wzbudza duże emocje zarówno wśród fanów freak fightów jak i entuzjastów sportu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis