MMA PLBestiaPiotr Piechowiak o walce Don Kasjo vs Parke na FAME MMA 10: To jest jakiś żart!

Piotr Piechowiak o walce Don Kasjo vs Parke na FAME MMA 10: To jest jakiś żart!

Walka pomiędzy Normanem Parke a Don Kasjo to bez wątpienia najgorętszy aktualnie temat w świecie polskich sportów walki. Pojedynek gwiazd KSW i Fame MMA wzbudza duże emocje zarówno wśród fanów freak fightów jak i entuzjastów sportu.

Swoje zdanie na temat tego pojedynku postanowił wyrazić Piotr Piechowiak, zawodnik znany z występów w największej polskiej organizacji freakowej. Bestia nie wskazał jednoznacznego faworyta tego starcia, jednak wyraził swoje zastrzeżenia co do formuły pojedynku.

Dobre pytanie – Norman, czy Kasjo. Powiem wam szczerze, nie wiem. Dla mnie w ogóle, trzyrundowe walki bokserskie to jest żart. Dla mnie to jest coś śmiesznego.

Piechowiak wypowiedział się także na temat nadchodzącego starcia z Popkiem na jednej z następnych gal Fame. Kiedy możemy spodziewać się tego pojedynku?

Co z walką z Popkiem. Z Popkiem będzie walka ale dopiero na kolejnej gali, nie na tej co teraz będzie dziesiątce, jubileuszowej. Walka będzie w późniejszym terminie, będzie to Wrocław. Pisałem z menadżerem Popka, mówił, że miał operacje na tego palca, sam jestem ciekawy jak to będzie wyglądało, jak mu się to wszystko zagoi.

Kogo uważacie za faworyta tej walki – doświadczonego Popka, czy Bestię?

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Widzieliście dlaczego odmówił?

Daniel Rutkowski (12-2) już dziewiątego kwietnia stoczy swój następny bokserski pojedynek.Zapaśnik zdradził, że już w tym momencie dostał propozycję z największej organizacji na świecie. ”Rutek” postanowił odmówić!

Będzie trzecia walka McGregor vs. Poirier. To już pewne! Jak obstawiacie?

Do trzeciego pojedynku między Iralndczykiem i Amerykaninem dojdzie w lipcu. Informację potwierdził sam “The Notorious”.

Kacper Koziorzębski vs. Ion Surdu ostatnią walką w rozpisce KSW 60

W ostatnim starciu dodanym do karty walk gali KSW 60 Kacper Koziorzębski (7-3, 4 KO) zmierzy się z Ionem Surdu (10-3, 7 KO, 1 Sub). Pojedynek, do którego dojdzie 24 kwietnia, odbędzie się w umownym limicie 80 kilogramów.

Demian Maia vs Belal Muhammad na UFC 263

Pojedynek w wadze półśredniej Demian Maia vs Belal Muhammad znalazł się w rozpisce gali UFC 263, która odbędzie się 12 czerwca.