MMA PLKamila WybrańczykFAME MMA 10: Piękny gest! Wybrańczyk zdradziła na co przeznaczy kasę z walki!

FAME MMA 10: Piękny gest! Wybrańczyk zdradziła na co przeznaczy kasę z walki!

Nowa gwiazda Fame MMA, Kamila Wybrańczyk pokazała wielkie serce! Partnerka życiowa Artura Szpilki zdecydowała się przeznaczyć wynagrodzenie z nadchodzącego pojedynku na szczytny cel.

Kamila Wybrańczyk

To z pewnością będzie bardzo emocjonująca walka! Już w maju na Fame MMA 10, Kamila Wybrańczyk stanie naprzeciw Marty Linkiewicz, a stawką tego starcia będzie pas mistrzyni poznańskiej organizacji.

Kariera Kamiszki w sportach walki

Życiowa partnerka Artura Szpilki ma za sobą debiut w MMA. Na gali Fame MMA 9, Kamila Wybrańczyk skrzyżowała rękawice z Zusje. Górą w tym pojedynku była Kamiszka, która wygrała przez poddanie w drugiej rundzie. Mimo tego, że partnerem zawodniczki jest jeden z najlepszych polskich pięściarzy wagi ciężkiej, to parter jest najmocniejszą stroną Kamili.

Wybrańczyk – Linkiewicz

Panie spotkają się już w maju na jubileuszowej gali Fame MMA 10. Stawką tego starcia ma być pas mistrzowski organizacji, który wcześniej był w posiadaniu Lil Masti. Należy się spodziewać, że może to być jeden z najciekawszych pojedynków kobiecych w historii poznańskiej organizacji. Nie jest tajemnicą, że Marta Linkiewicz od dłuższego czasu intensywnie trenuje mieszane sztuki walki. Dodatkowo po jej stronie będzie większe doświadczenie w walkach w oktagonie. Atutem Kamili Wybrańczyk będzie brazylisjkie jiu-jitsu, które trenuje od dłuższego czasu.

Wsparcie dla Marka Piotrowskiego i zwierząt

Bez wątpienia jednak, Wybrańczyk już jest zwyciężczynią w tym pojedynku. Wszystko dzięki pięknemu gestowi, na jaki zdobyła się Kamiszka. Życiowa partnerka, jednego z najlepszych polskich ciężkich zdecydowała się przeznaczyć swoje wynagrodzenie na wsparcie leczenia legendy kickboxingu – Pana Marka Piotrowskiego oraz na pomoc finansową dla schroniska dla zwierząt. W sieci od razu pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy na temat pięknego gestu

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Widzieliście dlaczego odmówił?

Daniel Rutkowski (12-2) już dziewiątego kwietnia stoczy swój następny bokserski pojedynek.Zapaśnik zdradził, że już w tym momencie dostał propozycję z największej organizacji na świecie. ”Rutek” postanowił odmówić!

Będzie trzecia walka McGregor vs. Poirier. To już pewne! Jak obstawiacie?

Do trzeciego pojedynku między Iralndczykiem i Amerykaninem dojdzie w lipcu. Informację potwierdził sam “The Notorious”.

Kacper Koziorzębski vs. Ion Surdu ostatnią walką w rozpisce KSW 60

W ostatnim starciu dodanym do karty walk gali KSW 60 Kacper Koziorzębski (7-3, 4 KO) zmierzy się z Ionem Surdu (10-3, 7 KO, 1 Sub). Pojedynek, do którego dojdzie 24 kwietnia, odbędzie się w umownym limicie 80 kilogramów.

Demian Maia vs Belal Muhammad na UFC 263

Pojedynek w wadze półśredniej Demian Maia vs Belal Muhammad znalazł się w rozpisce gali UFC 263, która odbędzie się 12 czerwca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis