MMA PLFAME MMAFerrari chce mistrza FAME MMA: Z tym człowiekiem pójdziemy po pas federacji

Ferrari chce mistrza FAME MMA: Z tym człowiekiem pójdziemy po pas federacji

Foto: FAME MMA

Amadeusz “Ferrari” Roślik chce mistrza FAME MMA! Jeden z najpopularniejszych i najbardziej eksplozywnych zawodników freakowej organizacji pokazał człowieka, z którym ten pas FAME MMA zdobędzie!

Ferrari jest świeżo po zwycięstwie nad Filipkiem, które odniósł w minioną sobotę na gali FAME MMA 11. Roślik pokonał Filipa Marcinka decyzją sędziów, choć w pierwszej rundzie tak się wypompował bombardowaniem rywala, że przez kolejne 10 minut słaniał się na nogach.

Mimo to, zdołał wygrać decyzją sędziów.

Ferrari chce mistrza FAME MMA: Z tym człowiekiem pójdziemy po pas federacji

Teraz Ferrari chce zdobyć pas mistrzowski FAME MMA i taki cel stawia przed sobą w najbliższej przyszłości. Amadeusz Roślik, znany w kręgach fame’owych jako “Władca Piekieł” chce po ten pas sięgnąć mając w narożniku najbardziej medialnego trenera – Mirosława Oknińskiego, który w zależności od potrzeb potrafi zarówno zrobić show na konferencji, jak i wypłacić motywacyjnego liścia w przerwie między rundami:

“Kilka miesięcy bez treningu przez kontuzje wiec zamierzam wyleczyć pozostałości i z tym człowiekiem pójdziemy po pas federacji . Prawdziwy władca Piekieł do następnej walki wyjdzie tylko po Piekielnym obozie przygotowawczym” – napisał Ferrari na Instagramie.

Zobacz także:

Złoto dla Polski. Magomedmurad Gadżijew mistrzem świata w zapasach!

Zapaśnik AKS Magomedmurad Gadżijew wywalczył tytuł mistrza świata w stylu wolnym. Piotrkowski zawodnik podczas turnieju w Oslo triumfował w wadze 70 kg. To największy sukces w jego karierze i jedno z największych osiągnięć w historii piotrkowskich zapasów.

Mansur Azhiev będzie bronił mistrzowskiej szabli na Armia Fight Night 11

Niepokonany Mistrz Armia Fight Night kategorii piórkowej Mansur Azhiev (6-0) stanie do obrony tytułu 5 listopada w Łodzi!

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11! Okazuje się, że nie trzeba mieć w rozpisce największych freakowych gwiazd, by wykręcić bardzo dobre wyniki sprzedażowe!