MMA PLFAME MMAUjawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii

Foto: FAME MMA

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11! Okazuje się, że nie trzeba mieć w rozpisce największych freakowych gwiazd, by wykręcić bardzo dobre wyniki sprzedażowe!

Jeden ze współwłaścicieli FAME MMA – Krzysztof Rozpara w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl podał przybliżoną liczbę sprzedanych subskrypcji na weekendową galę, którą promował pojedynek na zasadach brudnego boksu między byłymi mistrzami KSW – Borysem Mańkowskim a Normanem Parkiem.

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii

Tak więc, sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11 wyniosła… 470 tys. i jest to trzeci wynik, jaki pod tym względem osiągnęła gala swarzędzkiej organizacji.

“Jest to trzeci najlepszy wynik w historii Fame. Dla nas to olbrzymi sukces, biorąc pod uwagę, że przez ostatnie 2 lata organizowaliśmy gale w czasach licznych obostrzeń i nie musieliśmy konkurować z innymi dużymi eventami takimi jak np. koncert Maty, który zgromadził ponad 40 tysięczną widownię.”

Duży wpływ na tak dobrą sprzedaż PPV na minioną imprezę z pewnością miał udział Sylwestra Wardęgi i Marcina Dubiela, którzy już w przeszłości motywowali swoich fanów do zakupów PPV na gale z ich udziałem.

I jak – robi na Was wrażenie prawie półmilionowa sprzedaż PPV na FAME MMA 11?

Zobacz także:

Boxdel o walce Maksymalnie: Żałuję! Gdybym wiedział, wziąłbym blokadę! Co wy na to?

Walka Maksyma Ziółkowskiego z Filipem Zabielskim finalnie zakończyła się remisem. Nieusatysfakcjonowany wynikiem może być jednak Filip, który miał pod kontrolą dwie pierwsze rundy. Nielegalny faul był głównym faktorem, który zadecydował o wyniku remisowym.

Parke po przegranej z Mańkowskim na FAME MMA 11: Potrzebowałem kogoś kto mi wypłaci parę liści! [WIDEO] Za późno?

Są pierwsze słowa Normana Parke po drugim starciu z Borysem Mańkowskim. ”Stormin” uważa, że zbyt późno podjął ryzyko i wchodził w mocniejsze wymiany z ”Tasmańskim Diabłem”. Parke w następnym pojedynku chciałby zmierzyć się z.. Popkiem Monsterem w formule MMA.

Joanna Jędrzejczyk o FAME MMA: Każdemu, kto wychodzi do oktagonu należy się szacunek

Królowa polskiego kobiecego MMA, czyli była mistrzyni UFC Joanna Jędrzejczyk wypowiedziała się krótko o FAME MMA i całym fenomenie freakowej organizacji.