MMA PLarmia fight nightMansur Azhiev będzie bronił mistrzowskiej szabli na Armia Fight Night 11

Mansur Azhiev będzie bronił mistrzowskiej szabli na Armia Fight Night 11

Foto: Armia Fight Night

Niepokonany Mistrz Armia Fight Night kategorii piórkowej Mansur Azhiev (6-0) stanie do obrony tytułu 5 listopada w Łodzi!

Fenomenalną formę zaprezentował kibicom Mansur Azhiev na jubileuszowej edycji gali w lipcu tego roku, kiedy przed czasem zakończył bój z Adrianem Kępą i opuścił klatkę jako Mistrz w swojej kategorii wagowej. Już 5 listopada podczas jedenastej edycji gali AFN w Łodzi będziemy mieli okazję podziwiać sportowe umiejętności reprezentanta Warszawskiego Centrum Atletyki ponownie. Wszyscy jesteśmy fanami stylu walki Mansura, warto tutaj jednak nadmienić, że zawodnik ten zaskarbił sobie dodatkowo sympatię kibiców na AFN 10, kiedy po walce zwrócił się z prośbą, by do klatki wywoływano go jako zawodnika z Polski, a nie z Czeczenii, gdyż tym, kim jest – stał się właśnie na polskiej ziemi. A stał się świetnym zawodnikiem! Azhiev w swojej zawodowej karierze nie zaznał goryczy porażki – pod sztandarem AFN pokonywał Dominika Gierowskiego (AFN 9) i Mariusza Joniaka (AFN 5). Mierzył się także z Dawidem Gałęckim, Arkadiuszem Kellerem oraz Zygimantasem Linauskasem.

O tym, kto następny skrzyżuje rękawice z Mansurem dowiecie się już niebawem!

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Marcin Dubiel ostro do Oknińskiego: W świecie MMA nie ma chyba większego hipokryty niż Pan! Widzieliście?

Trwa burza na facebookowym koncie Mirosława Oknińskiego. Głos zabrał Marcin Dubiel, który jest jedną z gwiazd organizacji FAME MMA. Dubiel w mocnych słowach skomentował postawę Oknińskiego i zdradził, że w przeszłości u niego trenował.

KSW robi hit! Mamed Khalidov vs Roberto Soldic dogadane! Jak typujecie?

Tak, to są duże rzeczy! KSW robi hit w postaci walki Mamed Khalidov vs Roberto Soldic! Oficjalne potwierdzenie daty tego pojedynku nastąpi już 23 października na gali KSW 64 w łódzkiej Atlas Arenie!