MMA PLFENFEN zablokuje Mateusza Rębeckiego przed kontraktem z UFC? Mistrz wyjaśnia sprawę!

FEN zablokuje Mateusza Rębeckiego przed kontraktem z UFC? Mistrz wyjaśnia sprawę!

Foto: Facebook/ Mateusz Rębecki

Czy organizacja FEN zablokuje Mateusza Rębeckiego przed ewentualnym kontraktem z UFC? “Chińczyk”, który jest obecnie największą gwiazdą Fight Exclusive Night ma za sobą kolejny udany pojedynek i bardzo szybko zbliża się do największego światowego giganta.

Rębecki nie ukrywa, że jego sportowym celem jest angaż w UFC i na tym skupia swoją zawodową karierę. Zanim jednak jego marzenie i cel się urzeczywistnią, “Chińczyk” swoje walki będzie toczył w FEN-ie.

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

FEN zablokuje Mateusza Rębeckiego przed kontraktem z UFC? Mistrz wyjaśnia sprawę!

Mateusz Rębecki w rozmowie z polsatsport.pl przyznał, że ma podpisany z FEN-em długoterminowy kontrakt i jeśli swoje walki będzie toczył w Polsce, to tylko dla organizacji Fight Exclusive Night.

Między stronami jest też zawarta dżentelmeńska umowa:

“Chciałbym już jak najszybciej stoczyć koleją walkę i to w mojej wymarzonej organizacji. Zobaczmy jak sprawy się potoczą. Jest ważny kontrakt z FEN, jednak oni pozwolą mi pójść do tej organizacji, do której chcę. To jest warunek tego, że u nich jestem.” – przyznał Rębecki.

Co ciekawe, jeśli “Chińczyk” swoją kolejną walkę stoczy w FEN-ie, to możliwe, że dostanie szansę rywalizacji o kolejny pas mistrzowski tej organizacji:

“Prezes Paweł Jóźwiak obiecał, że będzie kolejny pas.” – przyznał “Chińczyk”.

Zobacz także:

Co tu się wydarzyło? Dwa razy walka zakończona w zaskakujący sposób!

Takie sytuację nie zdarzają się często. W czwartek w Kazachstanie odbyłą się gala Bushido Qazaqstan FC. Do niecodziennych skończeń doszło w turnieju wagi półśredniej.

Bonus BGC zawalczy z Trybsonem?! Jest odpowiedź Łazarskiego Gladiatora!

Bonus BGC udzielił wywiadu portalowi Fightsport.pl. Rozmowa z Łazarskim Gladiatorem odbyła się przy okazji gali FEN 32, na której Witczak był jednym z zaproszonych gości.