MMA PLNajnowszeKSWPoważne wzmocnienie w KSW! Zawodnik, który ostatnie walki toczył w UFC!

Poważne wzmocnienie w KSW! Zawodnik, który ostatnie walki toczył w UFC!

Poważne wzmocnienie w Federacji KSW! Największa organizacja MMA w Europie poinformowała w swoich mediach społecznościowych o angażu kolejnego mocnego zawodnika w europejskim MMA! To kolejne poważne wzmocnienie polskiej organizacji!

Poważne wzmocnienie w KSW
Foto: Facebook/ Martin Lewandowski

Poważne wzmocnienie w KSW! Zawodnik, który ostatnie walki toczył w UFC!

W szeregi KSW wstąpił Darko Stosic. 29-letni Serb swoje ostatnie walki toczył w największej organizacji MMA na świecie – UFC!

O zatrudnieniu Serba, KSW poinformowało w swoich mediach społecznościowych:

Darko Stosic swoje ostatnie walki toczył w UFC. W organizacji Dany White’a stoczył cztery pojedynki, a jego rekord wyniósł 1-3. Z amerykańskim gigantem pożegnał się po serii trzech porażek z rzędu. Darko Stosic w UFC przegrywał kolejno z: Devinem Clarkiem, Kennedym Nzechukwu i Jamahalem Hallem.

Angaż w KSW może oznaczać chęć zestawienia Serba na gali KSW w Chorwacji, którą polski gigant planuje zorganizować już w tym roku.

Darko Stosic występuje w wadze półciężkiej, gdzie mistrzem jest Tomasz Narkun.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak przed FEN 32: Sport się obroni! Pociągniemy ten wózek bez freaków!

Prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak przed weekendową galą FEN 32 był gościem magazynu Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiadał o zbliżającej się imprezie.

Awantura na ważeniu przed FEN 32. Ostry staredown Rębeckiego [WIDEO]

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed galą FEN 32. Zawrzało między uczestnikami walki wieczoru jutrzejszego wydarzenia.

Typowanie redakcyjne #234: FEN 32: Rębecki vs. Barrios

Zapraszamy na dwieście trzydziestą czwartą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie przeanalizowaliśmy kilka pojedynków w formule MMA z gali FEN 32, która odbędzie się w już w sobotę.

Ile Najman dawał Stanowskiemu za udział w roaście? Dziennikarz zdradził kwotę!

Dowiedzieliśmy się ile Marcin Najman dawał Krzysztofowi Stanowskiemu za udział w słynnym w polskim internecie, szczególnie tym prześmiewczym, Roaście Najmana. Dziennikarz Weszło.com zdradził kwotę podczas dzisiejszego Zebrania Zarządu na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis