MMA PLNajnowszeBellatorFedor po przejściu na sportową emeryturę: Chcę być zapamiętany jako skromny zawodnik

Fedor po przejściu na sportową emeryturę: Chcę być zapamiętany jako skromny zawodnik

Fedor Emelianenko i mieszane sztuki walki to od minionego weekendu już przeszłość. Rosjanin jest już zawodnikiem nieaktywnym, a po przejściu na sportową emeryturę opowiedział dziennikarzom jak chce zostać zapamiętany.

Fedor po przejściu na sportową emeryturę

46-latek swoją ostatnią walkę w karierze stoczył w minioną sobotę na gali Bellator 290. Tam walczył o pas mistrzowski wagi ciężkiej, ale uległ w niej panującemu mistrzowi Ryanowi Baderowi.

“Ostatni Car” drugi raz w karierze przegrał z Baderem przez TKO w pierwszej rundzie.

Fedor po przejściu na sportową emeryturę: Chcę być zapamiętany jako skromny zawodnik

Teraz legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki opowiada o tym, jak chce zostać zapamiętany przez fanów:

“Czuję się świetnie. Po pierwsze mój wiek determinował decyzję, bo wszystkie kontuzje, przez które przechodziłem w swojej karierze zaczęły mi doskwierać i przypominały o wieku. Moje ciało nie jest już takie, jak kiedyś. Jedyną rzecz jaką chciałem zrobić inaczej to pokonać Ryana Badera, ale mi się to nie udało.

Teraz chcę być zapamiętany jako skromny zawodnik. Przyjmuję wszystko, co się dzieje. Czy wygrywam, czy przegrywam, to tak naprawdę nie ma większego znaczenia. To i tak się musi stać. Widzieliście dzisiaj jak cała arena mnie dopingowała. Swoją popularność zbudowałem swoimi działaniami w klatce, a nie dlatego, że kogoś wyzywałem czy gadałem jakieś bzdury i chcę tak zostać zapamiętany.”

Zobacz także:

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Rafał Jackiewicz mocno komentuje tłumaczenia Ferrariego: Seria wymówek garbusa! Widzieliście?

Rafał Jackiewicz zabrał głos w mediach społecznościowych po piątkowym main evencie FAME MMA 17, która odbyła się w Krakowie. Amadeusz Roślik w formule MMA skrzyżował rękawice z Kamilem Łaszczykiem. Doświadczony pięściarz postanowił mocno skomentować tłumaczenia ”Ferrariego”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis