MMA PLNajnowszeBoxdelCzy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Czy Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak chciał walczyć dalej z Boxdelem na minionej gali FAME 17, która w piątek odbyła się w krakowskiej Tauron Arenie? W sieci jest nagranie pokazujące rozmowę sędziego Piotra Jarosza z Pawłem Jóźwiakiem tuż przed rozpoczęciem trzeciej rundy.

Czy Paweł Jóźwiak chciał walczyć dalej

Przypominamy, że oficjalnie Prezes FEN przegrał starcie z Boxdelem przed trzecią rundą. Miał on się poddać i nie chcieć wyjść do trzeciej odsłony walki, która odbywała się w rzymskiej klatce.

Oficjalnie zatem to Boxdel został wielkim zwycięzcą i zakończył konflikt medialny z Prezesem FEN na swoją korzyść, choć Paweł Jóźwiak grzmiał po walce w kierunku sędziego i uważał, że przerwanie tego starcia było bezpodstawne:

Czy Paweł Jóźwiak chciał dalej walczyć? Jest nagranie przed trzecią rundą starcia z Boxdelem!

Teraz natomiast możemy sobie tę sytuację odwinąć. Twitterowy shotmistrz @Sebinho93x zamieścił w sieci fragment pokazujący dokładnie moment poddania walki przez Prezesa FEN. Widać na nagraniu, że albo Paweł Jóźwiak się poddaje i mówi, że nie chce wyjść do trzeciej odsłony albo jest nieświadomy wydarzeń w klatce.

Wnioski wyciągnijcie sami:

Poniżej jeszcze prezentujemy opinię sędziego Piotra Jarosza, który wytłumaczył zamieszanie wokół tego przerwania:

Zobacz także:

Dominik Zadora komentuje zachowanie Ferrariego: Żartem to są twoje tłumaczenia! Widzieliście?

Dominik Zadora doświadczony kick-boxer postanowił zareagować. Były mistrz Fight Exclusive Night w mediach społecznościowych skomentował tłumaczenia Amadeusza Roślika tuż po main evencie FAME MMA 17 w Krakowie. ”Ferrari” przed walką zapewniał, że w przypadku przegranej nie będzie żadnego tłumaczenia. Rzeczywistość jest jednak inna.

Nitro i Dubiel mocno o Pawle Jóźwiaku po walce z Boxdelem: To niezły charakter! Co wy na to?

Pojawia się naprawdę dużo komentarzy po gali FAME MMA 17 i wyczekiwanej walce w rzymskiej klatce. Mowa o zestawieniu Michała ”Boxdela” Barona z Pawłem Jóźwiakiem, gdzie był do wyjaśnienia mocny konflikt. Wszystko na to wskazuje, że dojdzie do rewanżu w organizacji Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis