MMA PLBoksLegendarny amerykański pięściarz chce powitać w boksie… Fedora! “Obaj jesteśmy rosyjskimi sportowcami!”

Legendarny amerykański pięściarz chce powitać w boksie… Fedora! “Obaj jesteśmy rosyjskimi sportowcami!”

Legendarny amerykański pięściarz, który wg wielu głosów obserwatorów aktualnie rozmienia się na drobne chce powitać w boksie Fedora Emelianenko!

Legendarny amerykański pięściarz chce powitać w boksie... Fedora

Fedor to postać ikoniczna w światowym MMA. Rosjanin przez lata pokonywał kolejnych rywali i udowadniał, że mimo sympatycznego wyglądu, to on jest najtrudniejszym do pokonania zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie.

Rosjanin to żywa legenda mieszanych sztuk walki, były mistrz PRIDE, jeden z najlepszych zawodników, którzy kiedykolwiek weszli do klatki.

Oficjalnie Fedor jest na sportowej emeryturze, którą ogłosił po porażce z Ryanem Baderem na gali Bellator 290. “Ostatni Car” przegrał tamtą walkę przez nokaut w pierwszej rundzie.

Legendarny amerykański pięściarz chce powitać w boksie… Fedora!

Mimo tego, że w MMA Fedor planuje już być nieaktywny, to ciągle rzucają mu wyzwania inni zawodnicy, i to z innych dyscyplin sportowych.

W sieci pojawił się nawet pomysł zestawienia Fedora z… Mikiem Tysonem.

Pomysł ten skomentował legendarny i kontrowersyjny amerykański pięściarz, który utożsamia się z Rosją – Roy Jones Junior.

Amerykanin chce powitać Fedora w boksie:

“Fedor nie potrzebuje boksować z Mikiem Tysonem. Najwyższy czas, żeby stoczył walkę ze mną. Jestem pewien, że byłoby to niewiarygodnie duże wydarzenie. Obaj jesteśmy rosyjskimi sportowcami i to byłoby bardzo interesujące starcie.” – powiedział Jones Junior dla bloddyelbow.com.

Przypominamy, że Roy Jones Junior jest obywatelem Rosji od ponad dekady. Swój paszport chce teraz wykorzystać do potencjalnej walki z “Ostatnim Carem”, do której mogłoby dojść nawet w stolicy Rosji – Moskwie. Pytanie tylko czy Fedorowi Emelianenko będzie chciało się wrócić do rywalizacji i podjąć rękawice rzucone przez Amerykanina.

A Wy chcielibyście zobaczyć starcie Roy Jones Junior vs Fedor Emelianenko w boksie i kto wg Was by to wygrał?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis