MMA PLMarcin NajmanZapowiedź walki Najman-Jóźwiak: Nie oszukujmy się, Paweł Ty jesteś prawie bez szans! [WIDEO]

Zapowiedź walki Najman-Jóźwiak: Nie oszukujmy się, Paweł Ty jesteś prawie bez szans! [WIDEO]

Jest zapowiedź walki Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem!  Do wspomnianego starcia dojdzie dwudziestego pierwszego października na gali WOTORE 6.

Najman

Ostatnie starcie częstochowianina miało miejsce w walce wieczoru MMA VIP 4. Pojawiło się sporo kontrowersji po przerwaniu sędziego Piotra Michalaka. Najman po jednym z pierwszych ciosów padł na deski. Dąbrowski był z góry i miał sporo czasu. Mimo wszystko nie potrafił wykorzystać okazji i wykończyć roboty.

W drugiej rundzie ”El Testosteron” ruszył po nogi, lecz oponent był na to przygotowany. Doszło do wymiany ciosów. ”Misiek z Nadarzyna” był mocno wstrząśnięty – sędzia nie zamierzał ryzykować i szybko przerwał.

Jest zapowiedź!

Na kanale WOTORE pojawiła się zapowiedź nadchodzącej walki Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem. 

Marcin Najman: Za mną przemawia ogromne doświadczenie. Za Tobą jedynie chęć pokazania się. Każdy wychodzący do oktagonu ma szansę. Każdemu należy się szacunek, ale nie oszukujmy się Paweł Ty jesteś prawie bez szans. Jeżeli wywołałeś mnie do tablicy, to poniesiesz teraz tego konsekwencje. Chciałeś tej walki, więc ją masz, a po pojedynku ocenisz czy to był dobry pomysł.        

Paweł Jóźwiak: Marcin jest brzydki, stary i gruby. Jeszcze żadnemu zawodnikowi nie udało się Najmana wysłać na sportową emeryturę. To teraz po raz pierwszy, ale skutecznie zrobię to ja – zwykły promotor. Marcin przygotuj się na krwawą bitkę, nie będzie taryfy ulgowej. Będziemy się napi**dalać do ostatniej kropli krwi.

Cała zapowiedź poniżej:

Zobacz także:

Oficjalnie! Walka Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak ogłoszona! Znamy datę, miejsce i brutalne zasady! Widzieliście?

Walka Marcin Najman vs Paweł Jóźwiak stała się faktem! Już od bardzo długiego czasu mówiono o tym pojedynku, teraz organizacja Wotore oficjalnie ogłosiła, kiedy panowie staną w szranki. Z pewnością będzie to brutalny pojedynek, jakiego w polskiej scenie freak fightów jeszcze nie było.

Szeremeta ponownie o Ferrarim: Ja będę mówił na niego Frajeri! Tak człowiek z honorem nie postępuje! Co wy na to?

Kamil Szeremeta (23-2-1, 7 KO) w rozmowie z portalem ringpolska.pl ponownie został zapytany o Amadeusza Roślika. Uznany pięściarz wypowiedział się też o potencjalnej walce ”Ferrariego” z Kamilem Łaszczykiem. Szeremeta zgłasza gotowość do walki z freak fighterem. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis