MMA PLBoksFedor Emelianenko będzie się bić w boksie? Rosjanin chce zmierzyć się z Tysonem!

Fedor Emelianenko będzie się bić w boksie? Rosjanin chce zmierzyć się z Tysonem!

To jest zaskakująca informacja. Fedor Emelianenko to kolejna legenda sportów walki, która będzie chciała spróbować swoich sił w boksie. Rosjanin wyjawił również z kim chciałby się zmierzyć. ”Car” liczy na starcie z… Tysonem!

Fedor

46-latek jeszcze nie tak dawno mógł pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu. Rosjanin w świetnym stylu odprawił Quintona Jacksona oraz Tima Johnsona.

Fedor podczas gali Bellator 290 stoczył swój pożegnalny pojedynek. Emelianenko stanął przed szansą rewanżu. Rosjanin po dwóch minutach i 30 sekundach przegrał z Ryanem Baderem.

Emelianenko po przejściu na emeryturę zapewnił, że chce zostać zapamiętany jako skromny zawodnik.

Czuję się świetnie. Po pierwsze mój wiek determinował decyzję, bo wszystkie kontuzje, przez które przechodziłem w swojej karierze zaczęły mi doskwierać i przypominały o wieku. Moje ciało nie jest już takie, jak kiedyś. Jedyną rzecz jaką chciałem zrobić inaczej to pokonać Ryana Badera, ale mi się to nie udało. Teraz chcę być zapamiętany jako skromny zawodnik. Przyjmuję wszystko, co się dzieje. Czy wygrywam, czy przegrywam, to tak naprawdę nie ma większego znaczenia. To i tak się musi stać. Widzieliście dzisiaj jak cała arena mnie dopingowała. Swoją popularność zbudowałem swoimi działaniami w klatce, a nie dlatego, że kogoś wyzywałem czy gadałem jakieś bzdury i chcę tak zostać zapamiętany

Fedor chciałby zmierzyć się z Tysonem!

Fedor Emelianenko pojawił się w programie The MMA Hour, gdzie wyjawił, że chce spróbować swoich sił w boksie. Rosjanin liczy na starcie z Mike Tysonem.

Kiedy mogłoby dojść do tego starcia? Mowa jest oczywiście o październikowym evencie, gdzie Tyson Fury zmierzy się z byłym mistrzem UFC – Francisem N’Gannou.

Oglądałem jego walkę pokazową z Royem Jonesem. Mike Tyson byłby interesującym rywalem. To wielkie nazwisko, jest prawdziwą legendą. Oczywiście, że jest moim wymarzonym oponentem i chciałbym się z nim zmierzyć w ringu. Myślę, że to byłoby ciekawe. Na YouTube można znaleźć sporo filmików, na których widać, że jest w dobrej formie. Wciąż ma szybkość i siłę. To byłoby niesamowite, a jeśli zaproponowano by nam, by stoczyć tę walkę na karcie z Ngannou vs Fury, to z marszu bym się zgodził.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis