MMA PLBoksDuże kontrowersje po wpisie mistrza świata w boksie? Beterbiev: Stał się za życia legendą! 

Duże kontrowersje po wpisie mistrza świata w boksie? Beterbiev: Stał się za życia legendą! 

Artur Beterbiev (18-0, 18 KO) aktualny zawodowy mistrz świata organizacji WBC, IBF i WBO w kategorii półciężkiej opublikował wpis w mediach społecznościowych, który może wywołać duże dyskusje.

Beterbiev

Przypomnijmy, że w obecnym czasie sportowcy z Rosji nie mają łatwego czasu. Z tego też powodu 37-latek postanowił boksować pod kanadyjską flagą. O wszystkim informował promotor Bob Arum.

On mieszka w Kanadzie od wielu lat i nie ma nic wspólnego z Rosją. Ma obywatelstwo Kanady i jest ściśle związany z tym krajem.

Beterbiev ostatni pojedynek odnotował w czerwcu tego roku, gdy już w drugiej rundzie odprawił Joe Smitha Jr. (28-4, 22 KO).

Beterbiev opublikował wpis!

Aktualny zawodowy mistrz świata w boksie opublikował wpis, który trzeba przyznać, że może wywołać sporą dyskusję. 

Drodzy przyjaciele! Dziś obchodzi swoje urodziny człowiek, którego zasługi trudno zliczyć! Szef Republiki Czeczeńskiej, Bohater Rosji, mój drogi brat Ramzan Achmatowicz stał się za życia legendą! Jest on przykładem pobożnego muzułmanina, dzielnego wojownika i godnego przywódcy! Jestem dumny, że Ramzan Achmatowicz miał bezpośredni wpływ na moją karierę! Pod jego kierownictwem wyrosły całe miasta, rozwinęła się sfera społeczno-gospodarcza! Nasza republika po raz pierwszy w swojej historii osiągnęła bezprecedensowy dobrobyt i pobiła dziesiątki światowych rekordów. Serdecznie gratuluję Prezydentowi Republiki Czeczeńskiej z okazji urodzin! Dala dekyalvoyla, JESZCZE! Dala dukkha vakhavoilah!

Zobacz także:

Jan Błachowicz zawalczy jeszcze w tym roku! Polak zmierzy się z mocnym Ankalaevem!

Mamy świetną wiadomość! Jan Błachowicz (29-9) wystąpi jeszcze w tym roku. Były mistrz UFC w wadze półciężkiej ma wystąpić na numerowanej gali UFC 282. Reprezentant WCA Fight Team dziesiątego grudnia zmierzy się z Magomedem Ankalaevem(18-1).

Artur Szpilka zdradził, kiedy wróci do klatki! Czeka go duże wyzwanie! Kto będzie rywalem?

Niepokonany w MMA Artur Szpilka w rozmowie z portalem ringpolska.pl zdradził, kiedy wróci do klatki. Tak jak zapowiadał, póki co kończy z freakami i znów wystąpi w KSW. Jak sam twierdzi, będzie to dla niego duże wyzwanie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis