MMA PLFAME MMAFani wybrali walkę wieczoru gali FAME 19! Zwycięzcy zgarnęli… 60 tysięcy złotych!

Fani wybrali walkę wieczoru gali FAME 19! Zwycięzcy zgarnęli… 60 tysięcy złotych!

Stało się! Fani największej w Polsce organizacji freakowej wybrali walkę wieczoru gali FAME 19, która odbyła się w miniony weekend w krakowskiej Tauron Arenie. Od początku głosowania faworytów do nagrody za walkę wieczoru było dwóch.

Fani wybrali walkę wieczoru gali FAME 19

Firma bukmacherska Betclic na stronie internetowej walkawieczoru.pl udostępniła kibicom sondę, dzięki której wyłoniono zwycięzców w kategorii walki wieczoru sobotniej imprezy.

Od początku głosowania dwie walki były faworytami do zgarnięcia 60 tysięcy złotych. Były to starcia Xayoo z Franiem oraz Polskiego Zombie z Szelim.

W pewnym momencie Marcin Wrzosek nawoływał fanów do mobilizacji i głosowania na walkę z jego udziałem:

“Koty moje już niewiele brakuje do prowadzenia! Pomóżcie zgarnąć zombiaczkowi 50 k i pokażmy siłe Zombie Industries, obiecuje ze wydam na głupoty. Głosuje się tutaj: http://walkawieczoru.pl (*wystarczy e-mail, nie trzeba podawać loginu betclica)”

Fani wybrali walkę wieczoru gali FAME 19!

Na pięć godzin przed końcem głosowania różnica między walkami Xayoo z Franiem i Wrzoska z Szeligą wynosiła zaledwie kilka procent: 45,75% do 42,26%.

Wyniki ostateczne tego głosowania jednak nie pozostawiły złudzeń. Fani w ostatnich godzinach głosowania mocno się zmobilizowali i ostatecznie wyróżnili walkę Franciszka Rusieckiego z Marcinem Majkutem, czyli starcie Frana z Xayoo.

Na tę walkę ostatecznie głosowało… 56,84% fanów!

Jej bohaterowie zgarnęli zatem dodatkowy bonus pieniężny w postaci 60 tysięcy złotych. Oczywiście z całego serca wyróżnionym zawodnikom gratulujemy!

Końcową klasyfikację głosowania fanów na walkę wieczoru FAME 19 możecie zobaczyć poniżej:

A Wam jako fanom mieszanych sztuk walki, które starcie z minionej sobotniej gali FAME MMA 19 podobało się najbardziej? Wyniki całej imprezy możecie przypomnieć sobie klikając link TUTAJ -> FAME MMA 19: wyniki NA ŻYWO! Ferrari vs. Tańcula, Franio vs. Xayoo – śledź live, kto wygrał pojedynki!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis