MMA PLNajnowszeFAME MMAPiotr Lisek skomentował swoją ogłoszoną walkę w FAME MMA: Być kimś kto wniesie coś pozytywnego w świat freaków

Piotr Lisek skomentował swoją ogłoszoną walkę w FAME MMA: Być kimś kto wniesie coś pozytywnego w świat freaków

Popularny polski lekkoatleta Piotr Lisek skomentował swoją ogłoszoną już walkę na gali FAME MMA, a dokładnie na piątkowej edycji tej imprezy – FAME Friday Arena 2. W sieci pojawiają się różne opinie na temat jego występu.

Piotr Lisek skomentował swoją ogłoszoną walkę w FAME MMA

Wczoraj organizacja FAME MMA ogłosiła już całą kartę walk gali FAME Friday Arena 2, która już 29 września odbędzie się w Szczecinie. W walce wieczoru tego wydarzenia kibice zobaczą rewanżową walkę między dwoma “włodarzami”. Boxdel ponownie zmierzy się z Prezesem FEN, ale tym razem w walce na zasadach MMA. Będzie to rewanż za starcie w rzymskiej klatce, którą Boxdel wygrał przez werbalne poddanie się Pawła Jóźwiaka.

Kup bilet na: https://famemma.tv/

Piotr Lisek skomentował swoją ogłoszoną walkę w FAME MMA

Inną walką tej karty walk gali FAME Friday Arena 2 będzie pojedynek polskiego skoczka o tyczce – Piotra Liska z popularnym i grzeszącym inteligencją oktagonową Daro Lwem.

Pojedynek z udziałem polskiego lekkoatlety już po jego ogłoszeniu wywołał lawinę różnorodnych komentarzy w sieci. Niektórzy fani wieszczą szybki koniec zawodowej kariery w skoku o tyczce po konfrontacji Piotra Liska z Daro Lewem.

Teraz do tych komentarzy odniósł się sam Piotr Lisek. Lekkoatleta w mediach społecznościowych wystosował krótkie oświadczenie:

“Zdawałem sobie sprawę z podziału kibiców, opinie ludzi i często niezrozumienie. Mam zamiar przeżyć dobra przygodę a może moim Lisim stylem być kimś kto wniesie coś pozytywnego w świata freaków. kom. Pozdro sportowe i mniej sportowe Świry

Temat kontuzji, oczywiście jestem na niego narażony ale kto widział trening skoku o tyczce ten wie ze takie komentarze idealnie pasują również i do moich codziennych zajęć.”

Całą karta walk gali FAME Friday Arena 2 prezentuje się tak:

Jak Wam się podoba ta rozpiska? Będziecie oglądać FAME Friday Arenę 2?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis