MMA PLGROMDAPowstanie film o organizacji GROMDA! Grabowski zdradził plany: Mamy dużo możliwości!

Powstanie film o organizacji GROMDA! Grabowski zdradził plany: Mamy dużo możliwości!

To jest fajna ciekawostka i informacja! Mariusz Grabowski właściciel GROMDY walk na gołe pięści wyjawił, że powstanie film o wspomnianej organizacji. Promotor boksu wyjawił, kiedy ruszą mocne plany, a dodatkowo zapewnił, że mają sporo możliwości.

GROMDA

Trzeba przyznać, że organizacja GROMDA szybko zyskała uznanie i zainteresowanie kibiców. Wielu świetnych sportowców pokazało swój charakter i umiejętności, a przy tym zyskali większą popularność. Dobrym przykładem jest chociażby Mateusz ”Don Diego” Kubiszyn czy chociażby Łukasz ”GOAT” Parobiec. Obaj mają na swoim koncie sukcesy zawodowe, ale swoimi popisami w GROMDZIE zyskali zdecydowanie większą popularność.

Następna gala GROMDA 14 odbędzie się już w najbliższy piątek. Kibice ponownie zobaczą ciekawie zapowiadający się turniej. Nie zabraknie również takich zawodników jak Vasyl Halych, Simon ”Savage” Henriksen oraz Łukasz ”GOAT” Parobiec.

Powstanie film!

To jest świetna informacja dla fanów walk na gołe pięści. Mariusz Grabowski w rozmowie z portalem FanSport.pl wyjawił, że już niebawem ruszą pracę nad filmem o organizacji GROMDA.

Może nie po tej, ale po następnej zaczniemy nagrywać film o GROMDZIE. Myślę, że wielu zawodników ma takie możliwości, żeby w tym filmie się pokazać. Myślimy, analizujemy (…) Mamy trochę materiału, mamy dużo możliwości. Dokument? Chyba nie… Mamy pomysły, ktoś już coś pisze. Jak patrzę na inne filmy, nawet takie, które się cieszą popularnością to myślę, że my byśmy mogli podobny zrobić i też popularnością by się cieszył.

Pamiętajcie, że już w najbliższy piątek odbędzie się gala GROMDA 14.

Zamykacz boksera SPEJSON, zakapior dzielnicy CYCU, postrach osiedla KOALA, wyszkolony laweciarz BUŁA oraz uliczni wojownicy MANIU i ARCZI. 6 nowych twardych bijoków… a to jeszcze nie cała świeża krew.
Kto ustrzeli najbrutalniejszy nokaut, poleje najwięcej juchy, a dla kogo będzie to bardzo bolesny piątkowy wieczór?
GROMDA 14: Prawo ulicy już 8 września.
8.09.2023 – LIVE on PPV on GROMDA.tv
GROMDA. Nie ma miękkiej gry.
#GROMDA #GROMDA14 #bareknuckle

Zamykacz boksera SPEJSON, zakapior dzielnicy CYCU, postrach osiedla KOALA, wyszkolony laweciarz BUŁA oraz uliczni…

Posted by Gromda on Tuesday, September 5, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis