MMA PLNajnowszeFAME MMAFAME MMA 19: wyniki NA ŻYWO! Ferrari vs. Tańcula, Franio vs. Xayoo – śledź live, kto wygrał pojedynki!

FAME MMA 19: wyniki NA ŻYWO! Ferrari vs. Tańcula, Franio vs. Xayoo – śledź live, kto wygrał pojedynki!

FAME MMA 19: wyniki NA ŻYWO! Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 19, która dziś wieczorem odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

FAME 19 wyniki
Foto: FAME MMA

FAME MMA 19 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

Główną atrakcją dzisiejszego wieczoru będzie pojedynek Amadeusza Roślika z Arkadiuszem Tańculą. W ostatnich dniach konflikt mocno się zaostrzył, a punktem kulminacyjnym był film “Ferrariego”, który tylko dolał oliwy do ognia.

W drugiej najważniejszej walce Franciszek “Franio” Rusiecki podejmie Marcina “Xayoo” Majkuta. Starcie dwóch twitchowych generacji. Dość niespodziewanie na ważeniu zaiskrzyło i liczymy, że w klatce będzie podobnie.

Wielki rewanż! Alberto Simao spróbuje zemścić się na Pawle Tyburskim, który zafundował mu pierwszą porażkę w karierze. Co to będzie za pojedynek!

W klatce ponownie pojawi się człowiek enigma – Sebastian Fabijański. Aktor wraca po nieudanym debiucie, aby wyjaśnić konflikt z “Filipikem”. Czy tym razem wszystko zagra?

Najbardziej oczekiwana walka całej gali – Piotr Szeliga kontra Marcin Wrzosek. Wszyscy trzymają kciuki za byłego mistrza KSW, ale czy uda mu się pokonać dużo cięższego przeciwnika i zmazać plamę z poprzedniej potyczki? Dowiemy się już dzisiaj!

Spokojnie! Znajdzie się coś dla fanów sportowych pojedynków. Norbert Daszkiewicz stanie w bitewne tany z Przemysławem Szyszką w starciu trenerów. Kto jest lepszym szkoleniowcem? Doświadczenie czy warunki fizyczne? Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi.

ZOBACZ TAKŻE: FAME MMA 19: Transmisja stream online – gdzie oglądać?

W rozpisce FAME MMA 19 znaleźli się też m.in. Kuba Nowaczkiewicz, Robert Karaś, Piotr Tyburski, Tomasz Gromadzki, Sheeya, Dominika Rybak, Natan Marcoń oraz Hejter.

FAME MMA 19 PPV

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:30. Całą galę możecie obejrzeć wyłącznie w systemie PPV. Transmisja dostępna w dwóch wariantach. Pakiet BASIC za 34,99, który obejmuje dostęp do transmisji live w jakości 720p oraz możliwość odtworzenia gali przez 48 godzin po skończonym wydarzeniu. W pakiecie PREMIUM za 39,99, otrzymamy dostęp do transmisji live w 1080p (FULL HD), możliwość odtworzenia gali przez okrągły tydzień oraz dostęp do czterech materiałów pt. Training Day – dzień z życia zawodnika FAME.

*ostateczna cena zależna od wybranej formy płatności

FAME MMA 19 – wyniki

Początek transmisji: 19:30

Karta główna:

92 kg: Arkadiusz Tańcula pok. Amadeusza “Ferrari” Roślika przez jednogłośną decyzje sędziów.
79 kg: Marcin “Xayoo” Majkut pok. Franciszka ”Franio” Rusieckiego przez TKO, 2 runda – walka w formule K-1, małe rękawice
93 kg: Paweł “Księżniczka” Tyburski pok. Alberto Simao przez TKO, 2 runda – walka w formule K-1, małe rękawice
79 kg: Filip “Filipek” Marcinek pok. Sebastiana Fabijańskiego przez TKO, 1 runda – walka w formule K-1, małe rękawice
Open: Marcin “Polish Zombie” Wrzosek pok. Piotra “Szeli” Szeligę przez TKO, 3 runda – walka w formule K-1, małe rękawice
Open: Kuba Nowaczkiewicz pok. Roberta Karasia przez jednogłośną decyzje sędziów – boks, małe rękawice
83,9 kg: Tomasz “Zadyma” Gromadzki pok. Piotra ”Tybori” Tyburskiego przez TKO (kontuzja nogi), 1 runda.
83,9 kg: Norbert Daszkiewicz pok. Przemysława Szyszkę przez jednogłośną decyzje sędziów.

Karta wstępna:

63 kg: Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk poko. Dominikę Rybak przez jednogłośną decyzje sędziów.
83,9 kg: Natan “Bóg Estetyki” Marcoń pok. Mariusza “Hejtera” Słońskiego przez TKO, 1 runda – walka w formule K-1, małe rękawice

Transmisja:

PPV (od 34,99 zł)

Karta wstępna na YouTube

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis