MMA PLThe WarDuży światowy portal o gali The War 3: Polska przetestowała jak wiele chaosu możemy przełknąć!

Duży światowy portal o gali The War 3: Polska przetestowała jak wiele chaosu możemy przełknąć!

Jak widać trzecia edycja The War wzbudziła duże zainteresowanie nie w tylko w naszym kraju. O grupowym pojedynku pięciu na pięciu napisał również jeden z największych portali MMA na świecie.

war

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie jest głośno o Polsce. Duże światowe portale pisały o kontrowersyjnej walce kobiety z mężczyzną na gali Marcina Najmana czy chociażby o szalonym starciu Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim w klatce rzymskiej. Do tego grona dołączyła walka w organizacji Denisa Załęckiego.

Jest głośno!

Tak to prawda! Jeden z największych portali MMA na świecie postanowił napisać o piątkowej gali The War 3. Mowa o grupowym pojedynku pięciu na pięciu. Sam widok tego widowiska mógł wprawić w osłupienie.

Rok 2021 należał do Polski. Regularnie wrzucając do klatki kilka osób, nie zważając na niczyje doświadczenie czy poziom kompetencji, ten europejski naród naprawdę przetestował granice zdrowego rozsądku, dobrego smaku i tego, jak wiele chaosu jesteśmy w stanie przełknąć – napisano na portalu mmafighting.com.

Cały artykuł możecie zobaczyć [TUTAJ]

Pięcioosobowa grupa ”Demonów” okazała się lepsza od ”Warriors”.

Tak to wyglądało:

Zobacz także:

Powstaje zbiórka po The War 3! Soroko: Zbierzcie mi chociaż z pięć tysięcy, muszę dać dzieciakowi! Widzieliście?

Adam Soroko pokazał wielki charakter i twardą głowę. Karateka doszedł aż do finału walk na gołe pięści. Ostatecznie ”Soroko” musiał uznać wyższość ”Rosa”. Po walce Adam miał ważną prośbę do kibiców.

Ewa Brodnicka nie powiedziała ostatniego słowa! Będzie następna freakowa walka! Jaka rywalka?

Ewa Brodnicka jest zmotywowana i chętna na starcie w mieszanych sztukach walki. Była mistrzyni świata w boksie zapowiedziała, że czeka ją następna freakowa walka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis