MMA PLFAME MMAFAME MMA: Marcin Wrzosek chętnie w kolejnym pojedynku zmierzy się z… Adrianem Polańskim!

FAME MMA: Marcin Wrzosek chętnie w kolejnym pojedynku zmierzy się z… Adrianem Polańskim!

Ta informacja może was zaskoczyć! Wygląda na to, że Marcin Wrzosek (14-7) nie zamierza poprzestać na jednym pojedynku w organizacji FAME MMA. ”Polish Zombie” zdradził, że w kolejnym starciu chętnie zmierzy się z aktualnym mistrzem.

Były mistrz KSW swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego listopada. Wrzosek wystąpi w walce wieczoru FAME MMA 12, która odbędzie się w Ergo Arenie. Marcin na zasadach boksu zmierzy się z Kasjuszem Życińskim.

Marcin Wrzosek wskazuje następnego potencjalnego rywala!

Marcin Wrzosek podczas wczorajszego ”FAME Cage” wskazał swojego następnego potencjalnego przeciwnika. ”Polish Zombie” chętnie zawalczy o pas FAME MMA, który aktualnie dzierży Adrian Polański.

Warto zaznaczyć, że ”Polak” również wystąpi na najbliższej 12 edycji, gdy w obronie pasa zmierzy się z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką.

Cały program poniżej:

Polański podczas ostatniego pojedynku zaskoczył kibiców. Trzeba jasno powiedzieć, że widoczne są duże postępy w umiejętnościach Adriana Polańskiego. Podopieczny Anzora Azhieva na FAME MMA 10 zakończył trylogię z Dawidem Malczyńskim. Adrian w drugiej rundzie znokautował rywala.

Zobacz także:

Nie będzie walki Najman kontra Murański! Znamy nowego rywala Jacka?

Wygląda na to, że Marcin Najman nie będzie rywalem Jacka Murańskiego w debiucie, który nastąpi dwudziestego dziewiątego stycznia w Arenie Gliwice. Będzie to walka wieczoru drugiej edycji Elite Fighters. Udało nam się ustalić kto w tej sytuacji może być zastępstwem.

The War 3: Michał ”Jaglak” Karmowski kontra Denis ”Bad Boy” Załęcki w walce na gołe pięści?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy “Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.