MMA PLFAME MMAFAME MMA: Kubańczyk zdecydował! Pas freakowej organizacji zostaje zwakowany!

FAME MMA: Kubańczyk zdecydował! Pas freakowej organizacji zostaje zwakowany!

Tak jak zapowiadał! Jakub Flas pojawił się na dzisiejszej gali FAME MMA 14, gdzie zapadła decyzja. Popularny ”Kubańczyk” postanowił zwakować swój pas. Wszystko jest spowodowane problemami ze zdrowiem. Flas zapewnia, że to nie koniec i jeszcze go zobaczymy w klatce FAME MMA.

Kubańczyk

27-latek ostatni pojedynek odnotował w marcu poprzedniego roku. Flas podczas FAME MMA 9 zdobył pas freakowej organizacji. ”Kubańczyk” po 56-sekundach zdemolował Marcina Malczyńskiego.

Wcześniej raper przed czasem odprawiał Mateusza Łapota i Michała Barona. Wielu kibiców sądzi, że ”Kubańczykowi” będzie ciężko znaleźć freakowego przeciwnika, który postawił twarde warunki.

Kubańczyk zdecydował!

Jakub Flas pojawił się na dzisiejszej gali FAME MMA 14, gdzie zdecydował co dalej! ”Kubańczyk” postanowił zwakować pas, który zdobył podczas ostatniej walki. Było to szybkie, ale jakże efektowne zwycięstwo.

Flas nie zamierza kończyć przygody ze sportami walki i już w tym momencie zapowiada, że jeszcze wróci do FAME MMA. Niewykluczone, że będzie miało to miejsce w 2023 roku. ”Kubańczyk” chce wrócić do pełni zdrowia. Jakub zdradził, że w ostatnim czasie zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Zobacz także:

Widz atakuje Parke przed FAME MMA 14: Byłem twoim fanem, karma wróci na walce! [WIDEO] Co wy na to?

Podczas wczorajszego programu ”face to face” pomiędzy Normanem Parke i Piotrem Szeligą nie brakowało tak zwanych dymów. W pewnym momencie szansę na zadanie pytania dostali widzowie. Jeden z nich postanowił wyjaśnić pewną sytuację. Zarzucił on Parke, że od paru lat nie dostał stroju z walki, za który zapłacił byłemu zawodnikowi UFC.

Dzień z Burneiką przed walką z ”Roburem” na High League: Precle czy kotleciki to będzie słabo! Widzieliście?

Tym razem dzień z Robertem Burneiką przed galą High League 3! Popularny ”Hardkorowy Koksu” po dłuższej przerwie wraca do klatki i już czwartego czerwca w Ergo Arenie zmierzy się z Robertem ”Roburem” Orzechowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis