MMA PLHighleagueDzień z Burneiką przed walką z ”Roburem” na High League: Precle czy kotleciki to będzie słabo!

Dzień z Burneiką przed walką z ”Roburem” na High League: Precle czy kotleciki to będzie słabo!

Tym razem dzień z Robertem Burneiką przed galą High League 3! Popularny ”Hardkorowy Koksu” po dłuższej przerwie wraca do klatki i już czwartego czerwca w Ergo Arenie zmierzy się z Robertem ”Roburem” Orzechowskim.

Burneika

Podczas pierwszej konferencji High League 3 były tak zwane dymy. Co ciekawe Burneika nie dymił ze swoim najbliższym przeciwnikiem, a Pawłem Tyburskim, który chciał pojawić się na scenie i powiedzieć parę słów do ”Alberto”.

Niewykluczone, że do starcia ”Tyboriego” z raperem dojdzie już niebawem. Robert w pewnym momencie wziął mikrofon i dał do zrozumienia, że nie podoba mu się zachowanie Tyburskiemu, który nie daje się wypowiedzieć zawodnikom na swoim panelu.

Cała sytuacja poniżej:

43-latek ostatni pojedynek odnotował w maju 2017 roku. Była to wielka gala KSW 39 na PGE Narodowym. ”Hardkorowy Koksu” już po 45-sekundach musiał uznać wyższość Popka Monstera. Wcześniej Burneika toczył pojedynki w organizacji MMA ATTACK. ”Koksu” przed czasem odprawiał Marcina Najmana oraz Dawida Ozdobę.

Dzień z Robertem Burneiką!

Było już takie ciekawe nagranie z Denisem Załęckim, które zobaczycie (TUTAJ). Teraz czas na dzień z Robertem ”Hardkorowym Koksem” Burneiką. 43-latek wraca do klatki i podczas High League 3 zmierzy się z ”Roburem”.

Całe nagranie poniżej:

Aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Alan ”Alan Człowieku” Godziński vs Przemysław ”Kolar” Kolarczyk
Paweł ”Scarface” Bomba vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

FAME MMA 14: Kwieciński i Murański prezentują formę przed sobotnim pojedynkiem! [WIDEO] Widzieliście?

Alan Kwieciński i Mateusz Murański zaprezentowali formę przed sobotnim starciem. Do ich wyczekiwanej walki dojdzie na FAME MMA 14 w Tauron Arenie. Tu jest do wyjaśnienia mocna spina.

Norman Parke podkręca atmosferę! ”Stormin” wyśmiał Szeligę i opublikował filmik! Co wy na to?

Norman Parke (29-7-1) podkręca atmosferę przed sobotnim starciem z Piotrem Szeligą. ”Stormin” wyśmiał swojego najbliższego przeciwnika i na insta stories opublikował filmik. Do ich zestawienia dojdzie na FAME MMA 14 w Tauron Arenie. Warto podkreślić, że pojedynek odbędzie się w rzymskiej klatce. Pierwsza runda boks (małe rękawice), zaś w drugiej i trzeciej odsłonie zasady MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis