MMA PLEFM SHOWNorman ParkeWidz atakuje Parke przed FAME MMA 14: Byłem twoim fanem, karma wróci na walce! [WIDEO]

Widz atakuje Parke przed FAME MMA 14: Byłem twoim fanem, karma wróci na walce! [WIDEO]

Podczas wczorajszego programu ”face to face” pomiędzy Normanem Parke i Piotrem Szeligą nie brakowało tak zwanych dymów. W pewnym momencie szansę na zadanie pytania dostali widzowie. Jeden z nich postanowił wyjaśnić pewną sytuację. Zarzucił on Parke, że od paru lat nie dostał stroju z walki, za który zapłacił byłemu zawodnikowi UFC.

Parke

Transmisja FAME MMA będzie dostępna jedynie w systemie PPV, który można wykupić TUTAJ –> FAME MMA – LIVE PAY-PER-VIEW

Będzie to największe wyzwanie w dotychczasowej przygodzie Szeligi, który od początku apelował, aby zawalczyć na gołe pięści w rzymskiej klatce. Walka ostatecznie odbędzie się w rzymskiej klatce, ale na trochę innych zasadach… Pierwsza runda boks (małe rękawice), zaś w drugiej i trzeciej odsłonie zasady MMA.

Szeliga ostatnie dwa starcia zakończył w świetnym stylu. Były spore problemy, bowiem lądował na deskach. Ostatecznie ”Szeli” przetrwał ciężkie chwile, aby zaraz odpowiedzieć mocnym ciosem. Piotr w październiku już w pierwszej rundzie znokautował debiutującego Krzysztofa ”Wujaszka Fericze” Ferenca.

Ostatni pojedynek miał miejsce na FAME MMA 13 w Gliwicach, gdzie do wyjaśnienia była mocna spina z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim. Niskie kopnięcia robiły wrażenie. Wydawało się, że po kolejnych Szeliga nie będzie w stanie kontynuować walki. Pierwsza runda to zdecydowana dominacja w wykonaniu ”Araba”. W drugiej odsłonie chwila nieuwagi… cios prosto w punkt i mamy ciężki nokaut.

Widz ostro o Normanie Parke!

Podczas programu ”face to face” pytania mogli zadawać również widzowie. W pewnym momencie jeden z nich postanowił zaatakować Normana Parke. Widz zapewniał, że już parę lat temu kupił od ”Stormina” strój, lecz nigdy go nie dostał…

Cała sytuacja poniżej:

FAME MMA 14

Początek gali: 20:00

Tomasz “Gimper” Działowy vs. Mateusz “Tromba” Trąbka
Sergiusz “Nitro” Górski vs. Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs. Monika “Mona” Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Norman Parke – klatka rzymska (boks i MMA).
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs. Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas mistrzowski kat. 77 kg
Mateusz “Matt Fit Lovers” Janusz vs. Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs. Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs. Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także:

Jacek Murański przerywa wywiad z Nitro! Domaga się konfrontacji: Porozmawiamy w cywilizowany sposób?

Dymy, dymy! Tak to musiało się skończyć. Udało nam się dziś porozmawiać z Sergiuszem Górskim, który już jutro stoczy drugi pojedynek w FAME MMA. W pewnym momencie wywiad postanowił przerwać Jacek Murański, który domagał się konfrontacji słownej.

FAME MMA 14: Alan prowokował Murańskiego zdjęciem: Mnie może nie miał kto wychować, ale zobacz to… Widzieliście?

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed jutrzejszą galą FAME MMA 14. Podczas tego wydarzenia w jednej z najgłośniejszych walk imprezy Alan Kwieciński prowokował Mateusza Murańskiego zdjęciem. Kontrowersyjnym zdjęciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis