MMA PLFAME MMAFAME MMA jest zainteresowane Andrzejem Gołotą! Mocna deklaracja żony bokserskiej legendy!

FAME MMA jest zainteresowane Andrzejem Gołotą! Mocna deklaracja żony bokserskiej legendy!

Foto: Mariola Gołota facebook

Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) wróci na ring? 52-latek zdradził, że potrzebuje paru miesięcy i jest gotowy na wielki rewanż z Mike Tysonem (50-6, 44 KO). To nie koniec, bo startem legendy zainteresowane jest również.. FAME MMA!

Do walki doszło dwudziestego października 2000 roku w Detroit. Polak przystępując do tego pojedynku był poniesiony dwoma ważnymi zwycięstwami w Stanach Zjednoczonych i Chinach. Tysonowi zaś w tym okresie zaczęły się pojawić już coraz to większe problemy.

”Bestia” od początku ruszył do przodu i chciał jak najszybciej zakończyć walkę. Dużo ciosów pruło w powietrze. Aż do czasu końcówki rundy. Tyson doszedł do celu i Gołota trafił na deski. Wydawało się, że to początek końca.. Ale nie! Gołota szybko dochodzi do siebie. Andrzej coraz częściej trafiał i wydawało się, że Tyson będzie musiał mocno napracować się na następne zwycięstwo.

W przerwie między drugą, a trzecią odsłoną Andrzej niespodziewanie zrezygnował. Trener Ala Certo w pewnym momencie próbował na siłę wepchnąć ochraniacz na zęby swojemu podopiecznemu. To nic nie dało. Gołota opuszczał halę przy wielkim buczeniu i mocnej reakcji kibiców, którzy obrzucali jedzeniem oraz piciem naszego reprezentanta. 

Szef FAME MMA: Jesteśmy jak najbardziej zainteresowani!

Krzysztof Rozpara w rozmowie z ”Super Expressem” został zapytany o potencjalny angaż Andrzeja Gołoty. Jeden z włodarzy FAME MMA przekonuje, że są jak najbardziej zainteresowani taką opcją.

Jak to mówią sky is the limit. Jeżeli byłyby chęci, byłaby opcja porozumienia i znalezienia wspólnej płaszczyzny finansowej, Fame MMA byłoby tym jak najbardziej zainteresowane.

Niewykluczone też, że w niedalekiej przyszłości w FAME MMA zobaczymy zdecydowanie więcej pojedynków na zasadach bokserskich. Rozpara zapewnia, że nie zamierzają się zamykać tylko na MMA.

Bardzo mocno rozważamy zwiększenie liczby walk w innych formułach, zwłaszcza w boksie. Kogoś, kto nie miał do czynienia ze sportami walki, łatwiej do takiej walki przygotować, jest też mniej kontuzyjny.

Mamy też komentarz od żony Andrzeja Gołoty! Mariola Gołota gwarantuje, że Andrzej już nigdy nie wróci na ring.

Pytacie, wiec odpowiadam 🙂
Przypuszczam ze Andrzej nie byl jedynym ze “starych legend” ktory otrzymal wtedy oferte. Domyslam sie takze ze wiekszosc piesciarzy odmowila, dlatego zmieniono formule na walke pokazowa i znalezli sie chetni

Zobacz także:

Romero zwolniony z UFC! Szansa KSW na podpisanie kontraktu z wielkim nazwiskiem?

Yoel Romero zwolniony z UFC.. Dla wielu może to być spore zaskoczenie. Kubańczyk w ostatniej walce bił się przecież o pas kategorii średniej

Don Kasjo odpowiada na wyzwanie Jackiewicza! Dojdzie do tego starcia?

Don Kasjo odpowiedział na ostatnie wyzwanie Rafała Jackiewicza. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” dziwi się, że w sytuacji gdy ma dwie kontuzje, nagle wszyscy chcą z nim walczyć