MMA PLDon KasjoDon Kasjo odpowiada na wyzwanie Jackiewicza: Mam dwie kontuzje i nagle wszyscy chcą się bić!

Don Kasjo odpowiada na wyzwanie Jackiewicza: Mam dwie kontuzje i nagle wszyscy chcą się bić!

Kasjusz Życiński odpowiedział na ostatnie wyzwanie doświadczonego Rafała Jackiewicza (51-27-3, 22 KO). Mimo, że wojownik z Mińska Mazowieckiego jest z niższej kategorii wagowej i swoje najlepsze lata ma za sobą – to dalej mógłby stanowić ciekawe wyzwanie dla popularnego ”Don Kasjo”.

Kasjusz Życiński w organizacji FAME MMA stoczył cztery pojedynki. Zawodnik pochodzący z Iławy ma na koncie dwie walki w MMA, i po jednym w formule bokserskiej i K-1. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” ostatni pojedynek stoczył pod koniec listopada. Podczas co-main eventu ósmej edycji doszło do jego wyczekiwanego starcia z Marcinem Najmanem.

Rezultat oraz to co się działo po walce nie można nazwać pozytywnymi emocjami. Najman szybko został zdyskwalifikowany po tym jak w walce bokserskiej poszedł po obalenie, wyprowadził ciosy w parterze, a w stójce zaatakował niskim kopnięciem.

Don Kasjo odpowiada: Celuje w kogoś z UFC, więc niech poczeka!

Rafał Jackiewicz doświadczony bokser za pośrednictwem twittera zdradził, że jest chętny na starcie z popularnym ”Don Kasjo”.

“Don poJEB(Don Kasjo) & król zJEB(ja) Walka o $ i tron Ja chce $$$ on uznanie Katiusza mówi,że chce kozaka z UFC.Proponuje walke z zaJEBistym emerytem jako eliminator Walka bez złośliwości i patologii co potrafimy odJ*Bać oba MY dwa ale nie tym razem Co wy na to @FameMMA_TV ???”

Mamy też odpowiedź! ”Don Kasjo” na kanale Andrzeja Kostyry powiedział, że Rafał i inni muszą poczekać, ponieważ jego plany dalej są takie same. Kasjusz w następnym pojedynku tylko i wyłącznie liczy na to, że jego oponentem będzie zawodnika UFC. 

To jakby wcześniej do tego nawiązałem. Nie umniejszając Rafałowi Jackiewiczowi, ale on miał swój czas. Ja teraz celuje w kogoś z UFC, więc niech poczeka. Teraz zwłaszcza, że mam dwie kontuzje, to nagle wszyscy chcą się ze mną bić. Najpierw wyzdrowieje, pokaże że zleje gościa z UFC i wtedy mam nadzieje, że pozamykają mordy. Choć zawsze będą niedowiarki, że z tym nie wygram, i z tym.

Zobacz także:

Najman odpowiada na zarzuty Salety! Jakie brudy wyciągnął?

Marcin Najman kontruje. Częstochowianin postanowił odpowiedzieć na słowa Przemysława Salety