MMA PLUFCYoel Romero zwolniony z UFC! Czy KSW powinno się nim zainteresować?

Yoel Romero zwolniony z UFC! Czy KSW powinno się nim zainteresować?

Foto: Screen

Czołowy zawodnik wagi średniej Yoel Romero zwolniony z UFC! Kubańczyk nie jest już związany kontraktem z amerykańskim gigantem! Jeszcze nie dawno walczył o najwyższe cele!

Yoel Romero to trzykrotny pretendent do tytułu mistrzowskiego. Informację o zerwaniu kontraktu z Kubańczykiem podał jego menadżer Malki Kawa.

Yoel Romero zwolniony z UFC! Czy KSW powinno się nim zainteresować?

Ostatnią walką Yoela Romero było starcie z mistrzem wagi średniej Israelem Adesanyą w marcu tego roku. Na gali UFC 248 lepszy okazał się Nigeryjczyk, który wygrał tamto starcie jednogłośną decyzją sędziów.

Co ciekawe, według obowiązującego kontraktu, Romero miał jeszcze mieć zagwarantowane trzy pojedynki w oktagonie UFC. Menadżer zawodnika Malki Kawa nie podał jednak szczegółów dotyczących rozwiązania kontraktu.

Yoel Romero ma obecnie 43 lata. W oktagonie UFC zadebiutował w kwietniu 2013 roku i walczył tam nieprzerwanie.

Jak myślicie, gdzie teraz powinien pójść Kubańczyk? Czy Federacja KSW powinna się zainteresować tym zawodnikiem?

Zobacz także:

Ta technika jest rzadko spotykana! Tak 17-latek poddaje czarny pas! 

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas turnieju Combat Jiu Jitsu Worlds. Zaledwie siedemnastoletni zawodnik poddał bardzo doświadczonego PJ Barcha. Szczególny podziw wzbudza sposób w jaki fighter pokonał swojego rywala.

Informacje o transmisji sobotniej gali

Na gali Polsat Boxing Night 9 zobaczymy m.in. Michała Cieślaka, Ewę Piątkowską czy Przemysława Runowskiego. Zawodowe debiuty zaliczą zaś Róża Gumienna i Marcel Materla. Szczegóły transmisji gali.

Marcin Najman ustawił walkę w boksie?

Jeden z dawnych rywali Najmana twierdzi, że “El Testosteron” wygrał z nim w ustawiony sposób.