MMA PLFAME MMAFAME MMA 9: Popek komentuje wypadnięcie i ma apel do kibiców!

FAME MMA 9: Popek komentuje wypadnięcie i ma apel do kibiców!

Mamy pierwsze słowa Popka Monstera (4-4), który nie ma w ostatnim czasie szczęścia. ”Król Albanii” doznał poważnej kontuzji i czeka go dłuższa przerwa. Raper z Legnicy ma apel do kibiców.

Na szczęście udział Patryka Wozińskiego nie jest zagrożony. ”Kizo” w sobotę na FAME MMA 9 zmierzy się z Gabrielem ”Arabem” Al-Sulwim. Starcie jest zakontraktowane w formule bokserskiej.

42-latek swój debiut w freakowej organizacji zaliczył piątego września. Popek w walce wieczoru FAME MMA 7 zmierzył się z Damianem ”Stiflerem” Zduńczykiem. Dla Monstera było to pierwsze zwycięstwo w karierze przez poddanie.

Mamy pierwsze słowa Popka!

Popek Monster (4-4) na instagramie skomentował zamieszanie, które powstało przed FAME MMA 9. ”Króla Albanii” czeka operacja – o czym będziemy jeszcze informować.

Ram, pam, pam. K**wa już tam prawie byłem. Ja pi**dole złamałem łapę i c**j. Mam prośbę do fanów. Kochani weźcie wspierajcie Kiza. To takie wsparcie ode mnie w zamian za to, że nie wystąpię. Kupujcie PPV z Kiza konta.  Pozdrawiam Kizo, do następnego.

Pełna karta walk FAME MMA 9:

Walka wieczoru:
Patryk “Kizo” Woziński vs Gabriel Al-Sulwi

Pozostałe:         
Sylwester “Wardęga” Wardęga vs Kacper Blonsky
Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus
Zusje vs Kamila Wybrańczyk
Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora
Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski
Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
Krystian “Krycha” Wilczak vs Patryk ”Mortalcio” Baran
Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś
Jakub Post vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek

Zobacz także:

Dwie legendy wagi ciężkiej zwolnione z UFC! Zaskoczeni?

Dwóch czołowych “ciężkich”, będących żywymi legendami mieszanych sztuk walki poza z UFC! Otwiera się szansa dla innych organizacji, w tym KSW?

Nowa freakowa organizacja! Widzieliście kogo ogłoszono?

Już niebawem możemy spodziewać się wielu nowych freakowych organizacji. Właśnie jedna z nich ruszyła z promocją. Mowa o Elite Fighters, która ogłosiła swoją pierwszą uczestniczkę. Będziecie zaskoczeni!