MMA PLAlistair OvereemDwóch czołowych ciężkich, w tym były mistrz poza UFC! Będzie szansa dla KSW na angaż?

Dwóch czołowych ciężkich, w tym były mistrz poza UFC! Będzie szansa dla KSW na angaż?

Dwóch czołowych “ciężkich”, będących żywymi legendami mieszanych sztuk walki poza z UFC! Otwiera się szansa dla innych organizacji, w tym KSW?

Informację o zwolnieniu dwójki zawodników królewskiej dywizji wagowej podała osoba pracująca przy tworzeniu oficjalnych rankingów UFC. Przekazała ona informację o tym, że z rankingów zniknie dwóch zawodników wagi ciężkiej, którzy pożegnali się z amerykańskim gigantem.

Dwóch czołowych ciężkich, w tym były mistrz poza UFC! Będzie szansa dla KSW na angaż?

Dwóch czołowych zawodników wagi ciężkiej i żywe legendy mieszanych sztuk walki poza z UFC! Otwiera się szansa dla innych organizacji, w tym KSW?

Chodzi o byłego mistrza wagi ciężkiej Juniora dos Santosa oraz byłego pretendenta i jednego z najbardziej utytułowanych zawodników w historii sportów walki – Alistaira Overeema.

Obaj zostali zwolnieni z UFC po ostatnich porażkach.

Junior do Santos, który w latach 2011-2012 był mistrzem wagi ciężkiej UFC ostatnio miał serię porażek. Brazylijczyk przegrał cztery walki z rzędu, a jego pogromcami byli: Francis Ngannou, Curtis Blaydes, Jairzinho Rozenstruik i ostatnio Ciryl Gane.

Alistair Overeem wchodził do UFC jako pewniak do zdobycia pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej. Byłemu mistrzowi Strikeforce. PRIDE i DREAM ta sztuka się jednak nie udała. W swojej walce mistrzowskiej przegrał przez TKO w pierwszej rundzie ze Stipe Miocicem. Ostatnią walką w oktagonie “Reema” była przegrana w lutym tego roku z Aleksandrem Volkovem. Holender przegrał tamto starcie przez TKO w 2 rundzie.

Jak myślicie – czy dos Santos i Overeem będą szukać nowego miejsca zatrudnienia?

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [06-07.03.2021]

Najbliższy weekend w MMA zapowiada się niezwykle ciekawie. Czeka nas najprawdopodobniej najważniejsza walka w historii polskiego MMA. Nie zabraknie również sportu w wydaniu nieco bardziej rozrywkowym.

Zapowiedź FAME MMA 9. Kolejne gwiazdy zadebiutują. “Kizo”, Błoński, Wardęga i Malczyński w karcie walk

FAME MMA od bardzo silnie obsadzonej gali rozpocznie rok 2021. W karcie walk są słynni raperzy, youtuberzy i celebryci. Nie zabraknie też długo wyczekiwanych debiutantów. W oktagonie zaprezentują się między innymi Patryk “Kizo” Woziński, Marcin Malczyński, Sylwester Wardęga i Kacper “Blonsky” Błoński.