MMA PLElite FightersNowa freakowa organizacja rusza z promocją! Znamy pierwszą uczestniczkę!

Nowa freakowa organizacja rusza z promocją! Znamy pierwszą uczestniczkę!

Już niebawem możemy spodziewać się wielu nowych freakowych organizacji. Właśnie jedna z nich ruszyła z promocją. Mowa o Elite Fighters, która ogłosiła swoją pierwszą uczestniczkę. Będziecie zaskoczeni!

CZAS ODSŁONIĆ KOLEJNE KARTY🔦
Palenie gumy, szybkie samochody i sportowe rękawice a co za tym wszystkim się kryje? 🚨🏎🥊
Tak, dobrze myślicie! Rywalizacja oraz ciekawe wydarzenie!
#elitefighterspl#elitefighters#mma

Uczestniczka Warsaw Shore spróbuje sił w klatce!

Ewa Piekut jest pierwszym ogłoszonym nabytkiem freakowej organizacji Elite Fighters. Już niebawem poznamy jej przeciwniczkę oraz termin debiutu. Ewę znamy z programu ”Ekipa z Warszawy” transmitowanego na MTV.

Luty był dla mnie mega ciężkim miesiącem, pierwszy raz tak kiepsko zniosłam nagrania, zakończyłam relacje, która była totalnie zbędna 🥴 i wracałam z sezonu prosto na pożegnanie bliskiej mi osoby.
W tym najcięższym momencie postanowiłam zastosować to co zawsze ,,pozytywne myślenie” chociaż sama do końca w to nie wierzyłam. I booom!! Nagle Podpisałam umowę na walkę z nową federacją @elitefighters.tv ! W 2tyg dzięki pracy z @adirator i determinacji wróciłam do momentu gdzie nie wstydzę się pokazywać brzucha! Wróciłam do mojego ulubionego cateringu @purefoodcatering i działam! Dziękuje również Wam za wsparcie!!
❤❤❤❤❤️!!! Jesteście niezastąpieni!!! ❤❤❤

Program ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że wielu uczestników programu miało już szansę zawalczyć na FAME MMA. Były też plotki, że Ewa spróbuje swoich sił w FAME i wyjaśni konflikt z Mariettą Witkowską czyli zwyciężczynią programu ”Hotelu Paradise”. W tamtym momencie obie strony obeszły się smakiem.

Może inaczej będzie w przypadku organizacji Elite Figters? Tego nie możemy wykluczyć. Piekut do ekipy dołączyła podczas jedenastego sezonu. Wcześniej miała okazję pojawić się również w programie ”Ex na plaży”.

Mamy to! Witamy @evaa_mtv w licznym zespole @elitefighters.tv !
Jesteście ciekawi z kim zmierzy się @evaa_mtv ? Obstawiajcie w komentarzach! Bądźcie z nami aby poznać twarze reszty zawodników. #elitefighterspl

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje słowa Gamrota! Widzieliście?

Kasjusz Życiński na swoim livie skomentował słowa Mateusza Gamrota (17-1). ”Gamer” zdradził komu będzie kibicował w starciu Parke vs Don Kasjo, które odbędzie się siedemnastego kwietnia na jubileuszowej 10 edycji.