MMA PLFAME MMAFAME MMA 8: Czołowy zawodnik polskiego MMA pomaga w przygotowaniach Najmana!

FAME MMA 8: Czołowy zawodnik polskiego MMA pomaga w przygotowaniach Najmana!

Foto: FAME

Marcin Najman już dwudziestego pierwszego listopada stoczy swój drugi pożegnalny akt. Walka z Kasjuszem Życińskim na ósmej edycji w Łodzi ma być jego ostatnim występem w karierze. Starcie odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach.

”Don Kasjo” ma za sobą przygodę w boksie i co ważne z sukcesami. Jest chociażby brązowym medalistą Mistrzostw Polski. Kasjusz na ringu spotykał się i dawał dobre walki z bokserami, którzy dziś w Polsce robią kariery zawodowe. To mogło spotkać również Kasjusza, lecz postanowił zrezygnować. Dlaczego? Miał dość dyskusyjnych decyzji sędziów. Dodatkowo jak zapewnia ”jego mądra głowa nie jest na boks”.

Mocne przygotowania Marcina Najmana!

Marcin Najman nie oszczędzał się w przygotowaniach, bo zrobi wszystko, aby na koniec zdobyć ważne zwycięstwo. Częstochowianin kolejne camp spędził pod okiem Damiana Herczyka.

Do walki pomaga mu czołowy polski zawodnik MMA. Mowa tutaj o Rafale Haratyku (13-3-2), który jest już o krok przed walką o pas w ACA. ”Polish Tank” musi w pierwszej kolejności zdobyć zwycięstwo w Łodzi. Na 114 edycji zmierzy się z solidnym Nikolą Dipchikovem.

Ostatnia sesja sparingowa przeć walką. Janusz Zarenkiewicz tak jak mówiłeś, dziś miałem co runda świeżego wojownika w klatce. Dziękuje Coach Damian Herczyk. Dziękuje Rafal Haratyk i Michał Więcek za dociążenie

Dziękuje Rafał Haratyk za dobre 4 rundy sparingu. Podziękowania dla Damiana Herczyka

Dodatkowo postanowiliśmy zapytać Rafała Haratyka o przygotowania Marcina Najmana do najbliższej walki.

Wystarczy podać nazwisko trenera, który go trenuje. Damian Herczyk biorąc Marcina powiedział, że jeśli chce żeby go trenował to musi po prostu zapierdzielać. Z tego co widzę, właśnie o 18:30 jadę z nim zrobić jeszcze parę rund sparingowych takich pod Marcina bokserskich, bo on niestety ma pojedynek bokserski czego żałujemy. Marcin bardzo poprawił swoje umiejętności zapaśniczo/parterowe. Naprawdę Marcin wychodzi z treningów zalany potem i on tam się nie obija. Mocno trener go dociska i nie ma żadnej taryfy ulgowej, bo jest celebrytą..

FAME MMA 8 – pełna karta walk

  1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
  2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
  3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
  4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
  5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
  6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
  7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
  8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
  9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
  10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran

Zobacz także:

Don Kasjo o walce z Parke! Dojdzie do skutku?

Norman Parke informował, że kończy przygodę w KSW. Coraz bliżej walki w FAME MMA? Don Kasjo ponownie wypowiedział się o ”Storminie”

Zawodnik UFC miał spotkanie z UFO! Zwariował?

Szalony Diego Sanchez ponownie zaskakuje. Zawodnik UFC tym razem w mediach społecznościowych powiedział, że widział UFO…