MMA PLDon KasjoDon Kasjo o Parke: Przyjdzie do FAME MMA to go składam jak origami! [WIDEO]

Don Kasjo o Parke: Przyjdzie do FAME MMA to go składam jak origami! [WIDEO]

Foto: FAME MMA/KSW

Kasjusz Życiński swój najbliższy pojedynek stoczy już dwudziestego pierwszego listopada. W co-main evencie FAME MMA 8 w Łodzi dojdzie do jego wyczekiwanego starcia z Marcinem Najmanem na zasadach boksu w małych rękawicach.

”Don Kasjo” na swoim streamie na YouTubie ponownie wypowiedział się o Normanie Parke (28-7-1). Co ciekawe ”Stormin” parę dni temu w mediach społecznościowych ogłosił, że kończy przygodę w największej organizacji w naszym kraju. Jest to dość zaskakujące, bo przecież ex zawodnik UFC ma dalej wiążący kontrakt.

Don Kasjo o Parke: Będzie złożony w moment!

Kasjusz Życiński już w następny weekend po raz czwarty wejdzie do klatki FAME MMA. ”Don Kasjo” liczy na prawdziwe konflikty.. Tak może być w przypadku zestawienia z Normanem Parke (28-7-1). Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” jest przekonany, że po obozie przygotowawczym składa przeciwnika bez problemu.

Jeżeli zawita to go złożę, proste wiadomo. Jak przyjdzie do FAME MMA to go składam jak origami. Będzie złożony w moment. Jadę na obóz, dobrze się przygotuje i go rozj*bię.   

Don Kasjo o Parke

Posted by MMA SHOTY on Friday, November 13, 2020

Norman Parke po drugiej walce z Gamrotem pokonał w dominującym stylu Łukasza Chlewickiego, a następnie zawalczył raz poza KSW i ponownie wygrał. Po tym zwycięstwie wrócił jednak do KSW i zmierzył się z kolegą Gamrota i byłym mistrzem organizacji, Borysem Mańkowskim.

Starcie to okazało się niezwykle emocjonujące i chociaż początkowo wydawało się, że to Polak ma przewagę, ostatecznie Irlandczyk przetrwał nawałnicę Borysa i wygrał cały pojedynek. W kolejnym boju Norman zmierzył się z innym byłym mistrzem KSW, Arturem Sowińskim i również  z tego pojedynku wyszedł zwycięsko.

W końcu, pod długą nieobecność Mateusza Gamrota, na szali kolejnej walki Normana położono tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej, a rywalem Irlandczyka został Marcin Wrzosek.  Panowie podeszli do siebie z dużą dozą respektu, ale to nie przeszkadzało im w mocnych wymianach stójkowych.

Parke starał się robić wszystko, aby zdominować Polaka i pozbawić go sił w klinczu zapaśniczym. Wrzosek nie dawał jednak za wygraną i odgryzał się Normanowi mocnymi ciosami. Ostatecznie jednak starcie dotrwało do decyzji sędziów, którzy zwycięzcą wskazali Normana Parke’a. Tym samym Irlandczyk wywalczył tymczasowy pas mistrzowski wagi lekkiej.

Ostatnia walkę Parke stoczył na początku lipca. Było to zakończenie historii walk z Mateuszem Gamrotem. Nie brakowało emocji przed walką jeśli chodzi o wymiany słów.. Zabrakło jednak profesjonalizmu ze strony ex zawodnika UFC. ”Stormin” ponownie nie zrobił wagi, a walka wisiała na włosku. Ostatecznie Parke wyszedł do klatki, w której został kompletnie zdominowany. ”Gamer” porozbijał rywala w stójce. Ostatecznie lekarz w trzeciej rundzie nie dopuścił Normana do kontynuowania walki.

Zobacz także:

Juras przeszedł koronawirusa! Jak go znosił?

Łukasz Jurkowski w mediach społecznościowych poinformował, że ma już za sobą koronawirusa. Coraz więcej przypadków w środowisku MMA. Zobaczcie jak ”Juras” znosił tą chorobę

Mocne słowa Tomasza Narkuna! Będzie w sobotę zwycięstwo?

Tomasz Narkun jest pewny siebie przed sobotnim starciem. ”Żyrafa” na KSW 56 będzie bronił pasa w kategorii półciężkiej