MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Mańkowski vs. Parke – rozpiska, transmisja i godziny rozpoczęcia gali

FAME MMA 11: Mańkowski vs. Parke – rozpiska, transmisja i godziny rozpoczęcia gali

Foto: FAME MMA YouTube

W sobotę 2 października odbędzie się gala FAME MMA 11. Przygotowano kilka interesujących zestawień. W walce wieczoru zobaczymy zawodowych sportowców w interesującej formule.

Do klatki FAME MMA ponownie wejdzie Norman Parke. Tym razem zawodnik z Irlandii Północnej zmierzy się z Borysem Mańkowskim. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, lecz naprawdę ciekawie zmodyfikowanych. Będzie bowiem jedynie jedna runda trwająca za to aż 15 minut. Na dodatek zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach używanych na co dzień do MMA. Pojedynek ten będzie swoistym rewanżem za KSW 47, kiedy to decyzją sędziowską zwyciężył “Stormin”.

Po raz kolejny zawalczy jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów Sylwester Wardęga. Debiutu nie może on zaliczyć do udanych, gdyż na FAME MMA 9 w pierwszej rundzie poddał go Jego rywalem w co-main evencie gali miał być Wojciech Przeździecki, lecz z powodu kontuzji Wardęgi walka odbędzie się na zasadach boksu a nowym przeciwnikeim będzie Danny Ferreri. Popularny “Ojwojtek” z WiP Bros zmierzy się za to z Marcinem Dubielm.

Zobaczymy też starcia debiutantów w FAME MMA. Były członek Ekipy Friza Mikołaj “Mixer” Magdziarz zmierzy się ze streamerem Piotrem “Popo” Węgrzynem. Z kolei raper Norbert “Smolasty” Smoliński zawalczy z twórcą disco polo Piotrem Kołaczyńskim znanym pod ksywą “MiłyPan”. Co ciekawe “Smolasty” wspólnie z Sariusem nagrał też singiel promujący galę.

Ponownie pojedynek stoczy też jeden z “potężnych włodarzy FAME MMA”, czyli Michał “Boxdel” Baron. Jego rywal to kolejna nowa twarz w organizacji, prowadzący kanał “Maksymalnie” na YouTube, trener personalny Maksym Ziółkowski.

Ponadto pojawią się też inni zawodnicy, których znamy z poprzednich edycji, w tym Amadeusz “Ferrari” Roślik, Marcin Malczyński. Krystian “Krycha” Wilczak czy Piotr “Szeli” Szeliga.

Łącznie w rozpisce znalazło się aż 11 walk. Tradycyjnie wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

FAME MMA 11

Data: 2 października 2021 roku

Transmisja: start o 20:00 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 24,99 ZŁ 

Walka wieczoru:
Norman “Stormin” Parke vs. Borys ‘The Tasmanian Devil” Mańkowski – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:

Sylwester Wardęga vs. Danny Ferreri – walka bokserska
Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki vs. Marcin Dubiel
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Piotr “Popo” Węgrzyn
Michał “Boxdel” Baron vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski
Norbert “Smolasty” Smoliński vs. Piotr “MiłyPan” Kołaczyński
Filip “Filipek” Marcinek vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Arkadiusz Tańcula vs. Marcin Malczyński
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs. Patrycja Wieja
Krystian “Krycha” Wilczak vs. Aleksandr “Sasha” Muzheiko
Piotr “Szeli” Szeliga vs. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc

Zobacz także:

FAME MMA 12: Oficjalnie Don Kasjo zmierzy się z… Marcinem Wrzoskiem!

To już pewne! Kasjusz Życiński stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem. Popularny ”Don Kasjo” zawalczy w walce wieczoru FAME MMA 12, która odbędzie się najprawdopodobniej w listopadzie. Kasjusz zmierzy się z następnym byłym mistrzem KSW.

Raper Sarius w FAME MMA! Jego walka będzie “kozacka”!

Raper Sarius w FAME MMA! Podczas trwającej II konferencji prasowej przed FAME MMA 11 poznaliśmy najnowszy nabytek organizacji ze świata rapu. Jest nim Mariusz Golling, znany w środowisku jako Sarius.