MMA PLDon KasjoFAME MMA 12: Oficjalnie Don Kasjo zmierzy się z… Marcinem Wrzoskiem!

FAME MMA 12: Oficjalnie Don Kasjo zmierzy się z… Marcinem Wrzoskiem!

To już pewne! Kasjusz Życiński stanie przed kolejnym dużym wyzwaniem. Popularny ”Don Kasjo” zawalczy w walce wieczoru FAME MMA 12, która odbędzie się najprawdopodobniej w listopadzie. Kasjusz zmierzy się z następnym byłym mistrzem KSW.

Podczas gali FAME MMA 10 doszło do pojedynku Normana Parke z Kasjuszem Życińskim. Walka wieczoru tego wydarzenia odbyła się na zasadach bokserskich. “Don Kasjo” przegrał tę walkę przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak on, jak i wiele osób związanych ze sportem, nie zgadzało się z werdyktem.

Wrzosek ma cel!

Marcin Wrzosek wyjawił, że walka z Kasjuszem Życińskim jest dla niego tylko przystankiem, ponieważ główny celem jest rewanż z Normanem Parke, lub Borysem Mańkowskim. Doszło też do pierwszej potyczki słownej – nie brakowało mocnych słów.

Warto zaznaczyć, że Wrzosek już jakiś czas temu wspominał o potencjalny rewanżu z ”Storminem”. Tylko tym razem w boksie!

Zobacz także:

”Stormin” znów zaskakuje! Jasna deklaracja Parke w sprawie rewanżu z Don Kasjo! Co wy na to?

Pewne jest jedno Norman Parke (28-7-1) jeszcze nie raz zaskoczy nas swoimi wpisami w mediach społecznościowych. Jest jasna deklaracja ”Stormina” odnośnie rewanżu z Kasjuszem Życińskim. Ex zawodnik UFC wypowiedział się również o starciu z Popkiem oraz potencjalnym powrocie do KSW.

Misiek z Nadarzyna ostro trenuje! Jest kontuzja, noga mocno ucierpiała! Czekacie na debiut?

Mirosław Dąbrowski bierze na poważnie swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. ”Misiek z Nadarzyna” zadebiutuje już w przyszłym roku. Teraz czas na mocne treningi, więc nie brakuje pierwszych kontuzji.