MMA PLFAME MMARaper Sarius w FAME MMA! Jego walka będzie “kozacka”!

Raper Sarius w FAME MMA! Jego walka będzie “kozacka”!

Raper Sarius w FAME MMA! Podczas trwającej II konferencji prasowej przed FAME MMA 11 poznaliśmy najnowszy nabytek organizacji ze świata rapu. Jest nim Mariusz Golling, znany w środowisku jako Sarius.

W kawałku “Wiking” rapował on: “Może znałeś człowieka, Może słyszałeś jak gra, Jak mnie zapamiętasz Czy zostanie po mnie ślad?”. Ślad na pewno zostawi w klatce, a jego walka ma być jedną z najbardziej medialnych na gali FAME MMA 13!

Raper Sarius w FAME MMA! Jego walka będzie “kozacka”!

Sarius sam potwierdził swój udział w gali FAME MMA 13, która odbędzie się na początku przyszłego roku. Raper przyznał, że w przeszłości startował już w zawodach w sportach walki, ale bez większych sukcesów.

Największym jego sukcesem może okazać się za to dobra walka w formule MMA, którą stoczy na gali FAME 13:

“Siema mariuszsarius Witaj w FAME! Sariusa zobaczycie już w przyszłym roku i to będzie naprawdę kozacka walka”

Zobacz także:

Jon Jones aresztowany! Zamiast walczyć w oktagonie woli bić domowników!

Były mistrz wagi półciężkiej UFC Jon Jones ponownie aresztowany! “Bones” tuż po uczestnictwie w uroczystości włączenia jego pierwszej walki z Alexandrem Gustafssonem do Galerii Sław UFC został zatrzymany przez policję w Las Vegas.

Max Holloway vs. Yair Rodriguez walką wieczoru listopadowej gali UFC

Max Holloway (22-6) i Yair Rodriguez (13-2, 1 N/C) mają zmierzyć się w walce wieczoru gali UFC, którą zaplanowaną na listopad. Jest to starcie w ścisłej czołówce kategorii piórkowej. Holloway zajmuje obecnie 1. miejsce w rankingu dywizji do 145 funtów podczas gdy Rodriguez jest trzeci.