MMA PLFAME MMAFAME MMA 10 przeniesione! Gala jest planowana na…

FAME MMA 10 przeniesione! Gala jest planowana na…

Zmiany! Najbliższa jubileuszowa gala FAME MMA 10 nie odbędzie się siedemnastego kwietnia jak to było pierwotnie planowane. Szczegóły poznamy podczas pierwszej konferencji prasowej, która odbędzie się dwudziestego ósmego marca.

W walce wieczoru Kasjusz Życiński będzie bronił pas króla. Popularny ”Don Kasjo” został wysłuchany i zawalczy z zawodnikiem UFC. Przeciwnikiem weterana ”Ekipy z Warszawy” będzie doświadczony Norman Parke. Walka odbędzie się na dystansie 5 rund po trzy minuty. Zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota.

Gala FAME MMA 10 przeniesiona! 

Czas na zmiany. FAME MMA zdecydowało, że 10-edycja odbędzie się ostatecznie w maju, a nie siedemnastego kwietnia jak pierwotnie planowano.

Jest też dobra wiadomość dla fanów, którzy mieli ostatnio problem z transmisją PPV. Freakowa organizacja zapewni tym użytkownikom darmowy dostęp do pierwszej edycji ich nowego projektu Hype.

I Konferencja FAME MMA 10 zostaje przełożona na 28 marca! Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się w maju (dokładną datę podamy w najbliższych dniach). Robimy to z myślą o wszystkich fanach FAME. Wraz z naszym nowym partnerem ds. zabezpieczeń cyfrowych, będącym liderem w zakresie technologii szerokopasmowych, poświęcimy ten czas przede wszystkim na wprowadzenie dodatkowych rozwiązań zabezpieczających lokalną infrastrukturę. Tymczasem w kwietniu WYSTARTUJE PIERWSZA EDYCJA NASZEGO NOWEGO PROJEKTU HYPE POWERED BY FAME🔥Zupełnie nowa formuła, 6 walk i jeden kozacki SUPERFIGHT 💪 Galę HYPE będzie można obejrzeć na platformie famemma.tv i ZOSTANIE ONA UDOSTĘPNIONA ZA DARMO DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY WYKUPILI LICENCJĘ NA FAME MMA 9 🔥🙌

I Konferencja FAME MMA 10 zostaje przełożona na 28 marca! Jubileuszowa gala FAME MMA 10 odbędzie się w maju (dokładną…

Posted by FAME MMA on Saturday, March 13, 2021

Zobacz także:

Roberto Soldić wygląda monstrualnie! W jakiej wadze kolejna walka?

Roberto Soldić (18-3) jest dosłownie wielki! Chorwat za pomocą insta stories wstawił zdjęcie, które mogło zaskoczyć wielu. Wydaje się, że następna walka “Robocop” ponownie odbędzie się w wyższej kategorii wagowej.

Mayweather rozpoczyna przygotowania do walki z youtuberem! Będzie niespodzianka?

Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) właśnie rozpoczął przygotowania do swojej następnej pokazowej walki. Już lada dzień mamy poznać datę pojedynku z jednym z najbardziej popularnych youtuberów – Loganem Paulem. Ich starcie zostało przełożone z powodu dalej panującego problemu z koronawirusem.