MMA PLBoksFloyd Mayweather rozpoczyna przygotowania do walki z popularnym youtuberem!

Floyd Mayweather rozpoczyna przygotowania do walki z popularnym youtuberem!

Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) właśnie rozpoczął przygotowania do swojej następnej pokazowej walki. Już lada dzień mamy poznać datę pojedynku z jednym z najbardziej popularnych youtuberów – Loganem Paulem. Ich starcie zostało przełożone z powodu dalej panującego problemu z koronawirusem.

Floyd

”Money” stoczy swój drugi pokazowy pojedynek. Do pierwszego doszło trzydziestego pierwszego grudnia 2018 roku w Japonii. Floyd na gali Rizin FF już w pierwszej odsłonie zdemolował zawodnika publiczności – Tenshina Nasukawe.

Cała walka poniżej:

Floyd Mayweather rozpoczął przygotowania!

Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) właśnie rozpoczął przygotowania do planowanej walki pokazowej z Loganem Paulem. Amerykanin przygotowuje się w swoim słynnym gymie Mayweather Boxing Club w Las Vegas. Fani mogli zobaczyć pracę ”Moneya” na worku.

Przypomnijmy, że brat popularnego youtubera – Jake Paul swój najbliższy pojedynek stoczy już siedemnastego kwietnia. Będzie to walka na zasadach boksu z zawodnikiem UFC – Benem Askrenem.

Zobacz także:

Jan Błachowicz o Cormierze! Zgadzacie się?

Jan Błachowicz (28-8) jest już w Polsce! ”Cieszyński Książę” skomentował ostatnie zachowanie Daniela Cormiera (22-3). Padło też pytanie o stronniczy komentowanie jego walki z Israelem Adesanyą (20-1).

Jan Błachowicz jak Andrzej Gołota? Mistrz woli porównania do Joe Fraziera!

Jan Błachowicz (28-8) jest po pierwszej obronie tytułu w wadze półciężkiej. Po wielkim sukcesie naszego reprezentanta pojawiły się porównania do legend boksu – Joe Fraziera (32-4-1, 27 KO) i Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis