MMA PLKSWKSW: Roberto Soldić wygląda monstrualnie! W jakiej wadze kolejna walka?

KSW: Roberto Soldić wygląda monstrualnie! W jakiej wadze kolejna walka?

Foto: Facebook/ Roberto Soldic

Roberto Soldić (18-3) jest dosłownie wielki! Chorwat za pomocą insta stories wstawił zdjęcie, które mogło zaskoczyć wielu. Wydaje się, że następna walka “Robocop” ponownie odbędzie się w wyższej kategorii wagowej.

26-latek ostatni pojedynek stoczył czternastego listopada. Chorwat pod koniec pierwszej odsłony zdemolował legendę KSW – Michała Materlę. Roberto postanowił przejść do wagi średniej, bo nie widział już nowego wyzwania w półśredniej, gdzie dalej dzierży pas mistrzowski.

Roberto w tym pojedynku dominował od początku do końca. Materla parokrotnie lądował na deskach. Podopieczny Piotra Bagińskiego pokazał serducho i chciał jak najdłużej przetrwać szturmy przeciwnika.

Roberto Soldić jest wielki!

Roberto Soldić (18-3) za pomocą insta stories wstawił zdjęcie, które mogło zaskoczyć wielu. Chorwat jest po prostu wielki. Wydaje się, że nie będzie łatwo o jego następny pojedynek w wadze półśredniej.

Soldić

Wielu kibiców ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do hitowego starcia z Mamedem Khalidovem (35-7-1). Co ważne olsztynianin jest otwarty na taki pojedynek.

Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego odzyskał tytuł wagi średniej w wielkim stylu. Khalidov w natychmiastowym rewanżu potrzebował 36-sekund na znokautowanie Scotta Askhama.

Zobacz także:

Ile Jan Błachowicz zarobił po pokonaniu Israela Adesanyi? Są wyliczenia!

Wiele osób zastanawia się ile Jan Błachowicz zarobił po pokonaniu Israela Adesanyi w walce wieczoru minionej gali UFC 259. W amerykańskich serwisach tematycznych istnieją nieoficjalne wyliczenia dotyczące gaży Polaka. Z nich jasno wynika, że “Cieszyński Książę” zarobił ogromną sumę pieniędzy!