MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Parke vs. Don Kasjo – rozpiska, transmisja i godziny rozpoczęcia gali

FAME MMA 10: Parke vs. Don Kasjo – rozpiska, transmisja i godziny rozpoczęcia gali

Foto: FAME MMA

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala organizacji FAME MMA. Na jubileuszową edycję przygotowano kilka interesujących freak fightów, w tym hitowy pojedynek na zasadach boksu i dwie walki mistrzowskie.

W walce wieczoru jedna z gwiazd organizacji Kasjusz „Don Kasjo” Życiński podejmie Normana „Stormin” Parke. Walka z zawodnikiem mającym za sobą występy w UFC i KSW odbędzie się na zasadach bokserskich, czyli w płaszczyźnie, w której “Don Kasjo” ma doświadczenie z czasów amatorskich.

Z kolei w co-main evencie zmierzą się influencerzy a zarazem członkowie starego i nowego TEAM X, czyli Marcin Dubiel i Cezary Nykiel.

Podczas gali zostanie wyłoniona nowa mistrzyni wagi koguciej, którą zostanie Marta „Linkimaster” Linkiewicz bądź Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk (prywatnie partnerka Artura Szpilki). W drugiej walce mistrzowskiej Dawid Malczyński będzie bronił pasa kategorii półśredniej w starciu z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Zawodnicy rozstrzygną przy okazji swoją rywalizację w trylogii, gdyż ich dotychczasowy bilans to 1-1.

Ponadto zwycięzca pierwszej edycji PunchDown Łukasz Lupa zmierzy się z bardzo solidnym przede wszystkim w parterze Gabrielem “Arabem” El Sulwim. Zobaczymy też choćby starcia Piotra Pająak z Alanem Kwiecińskim czy Arkadiusza „Aroya” Tańculu z Mateuszem Murańskim. W rozpisce znaleźli się też znani z poprzednich gal Amadeusz “Ferrari” Roślik oraz Dawid “Ambro” Ambroziak.

Subskrypcja gali w cenie od 23,99 zł w wariancie BASIC, gdzie otrzymamy transmisję w jakośći 720p i dostęp do wydarzenia przez 48h po jej zakończeniu. Cena wariantu PREMIUM to zaś co najmnije 29,99 zł. Tu gala transmitowana będzie w jakości 1080 a dostęp zostanie wydłużony do 7 dni. Ponadto będziemy mogli obejrzeć archiwalne gale FAME MMA 7, FAME MMA 8 i FAME MMA 9 a także inne materiały dodatkowe.

FAME MMA 10

Data: 15 maja 2021 roku

Transmisja: start o 19:30 (sobota)

TRANSMISJA W SYSTEMIE PPV – CENA OD 23,99 ZŁ 

Norman „Stormin” Parke vs. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński – walka w formule bokserskiej
Marcin Dubiel vs. Cezary Nykiel
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs. Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – o pas wagi koguciej
Dawid Malczyński vs. Adrian „Polak” Polański – o pas wagi półśredniej
Mateusz Gąsiewski vs. Amadeusz “Ferrari” Roślik
Łukasz Lupa vs. Gabriel “Arab” El Sulwi
Mikołaj Śmieszek vs. Michał Gała
Piotr Pająk vs. Alan Kwieciński
Arkadiusz „Aroy” Tańcula vs. Mateusz Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

Zobacz także:

OFICJALNIE: Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira na UFC 266

Organizacja UFC oficjalnie potwierdziła doniesienia z ostatnich tygodni. Podczas wrześniowej gali UFC 266 w starciu o pas wagi półciężkiej zmierzą się Jan Błachowicz i Glover Teixeira.

MMA VIP: Małolat K2 zawalczy w klatce? Zażądał pół miliona złotych!

Znany polski raper – Małolat, K2 kusi debiutem w MMA. Wykonawca albumu „Wysoko ponad stan” jest zainteresowany debiutem w MMA VIP, jednak ma pewien warunek.