MMA PLDon KasjoFAME MMA 10: Norman Parke nie odpuszcza! ”Stormin” wyśmiał Don Kasjo!

FAME MMA 10: Norman Parke nie odpuszcza! ”Stormin” wyśmiał Don Kasjo!

Norman Parke jest zadowolony ze swojej postawy na gali FAME MMA 10. ”Stormin” w walce wieczoru zdobył pas króla i kilogramową sztabkę złota. Ex zawodnik UFC ponownie w mediach społecznościowych podkręca atmosferę. 

Nie był to jednak łatwy pojedynek. Kasjusz Życiński postawił twarde warunki i walczył do samego końca. Ostatecznie po 5-rundach Parke wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Popularny ”Don Kasjo” nie zgadza się z tym werdyktem i już dwukrotnie złożył protest.

Parke wyśmiał Don Kasjo!

Norman Parke wie jak podkręcić atmosferę. ”Stormin” znów w mediach społecznościowych wstawił humorystyczne obrazek.

Parke

Były tymczasowy mistrz KSW w wadze lekkiej swój następny pojedynek stoczy jedenastego września. Będzie to start na drugiej edycji EFM Show w Bułgarii. Parke zmierzy się z zawodnikiem publiczności – Valdislavem Kanchevem (11-6-2).

Zobacz także:

FAME MMA 10: Don Kasjo pokazał nagranie zamieszczone w proteście! Parke uderzył go głową… 16 razy! Widzieliście?

Kasjusz Życiński dalej nie odpuszcza! Popularny ”Don Kasjo” postanowił po raz drugi złożyć protest. Jedna z największych gwiazd FAME MMA pokazała nagranie, na którym Norman Parke atakował go głową.

Oleksiejczuk ostro o Kwiecińskim: Nie pozwolę żeby taka ciota obrażała mojego trenera! Zaskoczeni?

Cezary Oleksiejczuk (6-2) nie zamierza wysłuchiwać takich słów i proponuje Alanowi Kwiecińkiemu walkę na Fight Exclusive Night. Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest również otwarty na starcie w formule K-1.