MMA PLBraveEwelina Woźniak o słowach Magdaleny Loski: Mam ważniejsze sprawy niż zaglądanie ludziom do portfela i nazywanie ich żenującymi

Ewelina Woźniak o słowach Magdaleny Loski: Mam ważniejsze sprawy niż zaglądanie ludziom do portfela i nazywanie ich żenującymi

Jedna z najbardziej obiecujących zawodniczek w polskim MMA – Ewelina Woźniak stoi w opozycji do zdania Magdaleny Loski o freakach.

Ewelina Woźniak

Niepokonana w zawodowych startach zawodniczka przedstawiła swoje zdanie o kontrowersyjnych w środowiskach walkach “znanych osób”.

Przypominamy, że Magdalena Loska w ostrych słowach wypowiedziała się o walkach freaków na podstawie ostatniej gali High League (całość -> TUTAJ).

Loska w relacji na Instagramie przyznała, że freak fightowe gale są żenujące, podobnie jak ludzie, którzy je oglądają:

“Żenujące są te freakowe walki, żenujący są te błazny, które wpuszcza się do klatki. Żenujący są ludzie w tym kręgu, którzy zrobią wszystko dla hajsu. Żenujący jesteście wy, ci którzy płacą za ten nic nie wnoszący do życia syf. Dobranoc.”

Ewelina Woźniak w opozycji do Magdaleny Loski o freakach: Mam ważniejsze sprawy na głowie niż zaglądanie ludziom do portfela i nazywanie ich żenującymi

Inne zdanie na temat freaków ma przygotowująca się do występu na gali BRAVE w Koninie, Ewelina Woźniak. W mediach społecznościowych jasno przyznała, że freaki ani ją ziębią ani parzą:

“A tak serio to mnie te freaki nie ziębią ani nie parzą. Ogólnie mam ważniejsze sprawy na głowie niż zaglądanie ludziom do portfela i nazywanie ich żenującymi Więcej luzu.”

A Wy które zdanie podzielacie – Eweliny Woźniak czy Magdaleno Loski?

Zobacz także:

Ferrari o trenerze Bonusa BGC: Warto pójść do psychiatry, dawno nikt się tak nie kompromitował! [WIDEO]

Amadeusz Roślik był obecny podczas wczorajszej gali High League w Ergo Arenie. ”Ferrari” pojawił się w narożniku ”Carlito”. Gwiazda FAME MMA skomentowała wypowiedzi trenera ”Bonusa BGC” po całym zamieszaniu.

Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a! To kolejny były mistrz MMA, z którym wygrał

Amerykański youtuber Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a w walce bokserskiej! To już kolejny mistrz MMA, z którym wygrał!

EFM SHOW 2: Zawodnicy EFM pod wykrywaczem kłamstw! Czy mają coś do ukrycia?

Organizacja EFM SHOW postanowiła poddać swoich zawodników ciężkiej próbie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis