MMA PLBoksJake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a! To kolejny były mistrz MMA, z którym wygrał

Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a! To kolejny były mistrz MMA, z którym wygrał

Amerykański youtuber Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a w walce bokserskiej! To już kolejny mistrz MMA, z którym wygrał!

Jake Paul

Walka Paul vs Woodley odbyła się w Rocket Mortgage FieldHouse w Cleveland. Transmisja tego wydarzenia odbyła się na terenie Stanów Zjednoczonych w systemie PPV i przykuła uwagę ogromnej rzeszy kibiców sportów walki.

Youtuber Jake Paul pokonał byłego mistrza UFC Tyrona Woodley’a! To kolejny były mistrz MMA, z którym wygrał

Walka youtubera z byłym mistrzem UFC odbyła się w formule boksu. Starcie zakontraktowano na osiem rund.

Już początek walki należał do Jake’a Paula, który był mobilny, trafiał Woodleya częściej, a były mistrz UFC nie potrafił odgryźć się świeżemu jeszcze w ringu youtuberowi. Tyron Woodley zaczął czuć się pewniej w tej konfrontacji dopiero od czwartej rundy. Wtedy był aktywniejszy niż na początku walki.

Kibice zgromadzeni w hali w Cleveland oglądali osiem rund w wykonaniu tych zawodników, po których to sędziowie niejednogłośnie wskazali na zwycięstwo Jake’a Paula.

Punktacja wyglądała następująco: 77-75, 75-77, 78-74.

Tyron Woodley to kolejny były mistrz UFC, z którym Jake Paul wygrał. Wcześniej bowiem znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i One Championship – Bena Askrena.

Zobacz także:

Trener Bonusa BGC kłamał? Jest nagranie z jego sparingu z Amadeuszem Ferrarim! [WIDEO]

Wszystko na to wskazuje, że Eryk Bręczewski kłamał podczas wczorajszych wywiadów. Mowa o sparingu, do którego doszło prawie 3-lata temu. Trener ”Bonusa BGC” zapewniał, że nie był to tylko sparing bokserski.

Amadeusz Ferrari komentuje potężny nokaut na ważeniu przed High League! [WIDEO] Widzieliście?

To były prawdziwe dymy! Amadeusz Roślik wie jak sprawić, żeby było o nim głośno. ”Ferrari” tym razem wszedł w bijatykę przed galą High League. Doszło do ciężkiego nokautu!

High League – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali High League, która odbędzie się w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis