MMA PLFreak FightUtytułowana grapplerka o freak fightach: Żenujący jesteście wy, ci którzy płacą za ten syf!

Utytułowana grapplerka o freak fightach: Żenujący jesteście wy, ci którzy płacą za ten syf!

Magdalena Loska nie jest fanem freak fightów! Utytułowana grapplerka nie rozumie jak takie walki mogą budzić zainteresowanie. Loska mocno o freak fightach wypowiedziała się w swojej relacji na instagramie.

Magdalena jeszcze w 2019-roku reprezentując nasze barwy sięgała po złoty i brązowy medal mistrzostw świata w ju-jitsu. Loska na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów – jest chociażby mistrzynią świata w grapplingu w formule gi oraz wicemistrzynią świata grapplingu w formule no-gi.

Loska postanowiła związała się z grupą menadżerską Shocker MMA Solutions prowadzoną przez Artura Ostaszewskiego. Do debiutu w MMA doszło w kwietniu podczas EFM 1. Loska po pełnym dystansie przegrała na punkty z Kaylee Vos.

Magdalena Loska ostro o freak fightach!

Magdalena Loska postanowiła zareagować w mediach społecznościowych. Wygląda na to, że utytułowana grapplerka nie była i nie będzie fanką freak fightów.

Żenujące są te freakowe walki, żenujący są te błazny, które wpuszcza się do klatki. Żenujący są ludzie w tym kręgu, którzy zrobią wszystko dla hajsu. Żenujący jesteście wy, ci którzy płacą za ten nic nie wnoszący do życia syf. Dobranoc.

Loska

Zobacz także:

Boxdel komentuje aferę Ferrariego! Będziecie zaskoczeni! Jesteście?

W minioną sobotę miała miejsce pierwsza edycja gali High League. Dzień przed wydarzeniem odbyło się ważenie i media trening. Podczas udzielania wywiadów doszło do szokującej sytuacji. Amadeusz Ferrari znokautował trenera Bonusa BGC, Eryka Bręczewskiego.

Pięściarka reaguje na przegraną Brodnickiej w High League! Nie była zaskoczona! A wy?

Utalentowana pięściarka Laura Grzyb (5-0, 3 KO) postanowiła w mediach społecznościowych zareagować na wczorajszą walkę Ewy Brodnickiej. 26-latka nie była zaskoczona przegraną byłej mistrzyni świata w boksie.