MMA PLElite FightersElite Fighters: Murański gotowy na Warszawskiego Dresika? Jest następne wideo z treningu!

Elite Fighters: Murański gotowy na Warszawskiego Dresika? Jest następne wideo z treningu!

Mateusz Murański już trzydziestego pierwszego lipca stoczy następny pojedynek. ”Muran” tym razem wystąpi w walce wieczoru pierwszej edycji Elite Fighters. Mateusz zmierzy się z dużo cięższym ”Warszawskim Dresikiem”.

Murański dwa dni temu na instagramie poinformował, że dopiero teraz na poważnie rozpoczął przygotowania do najbliższego starcia. Zapewnia, że nie było to możliwe wcześniej z powodu natłoku pracy. Wystarczy to na Dresika?

Dopiero dzisiaj , z racji zajętości na planach , oraz masy pracy przy innych projektach , zacząłem na poważnie ostatnie 3 tygodnie przygotowań u boku mojego trenera @jacek_rumniak , który zrobił ze mnie gościa gotowego na wojnę z każdym, co zdążyliście zauważyć przy moich dwóch ostatnich walkach. Teraz 31 lipca na gali @elitefighters.tv stoczę swój 3 pojedynek z @warszawski_dresik i jestem w 99% ( bo zawsze trzeba zostawić ten 1 % , bo jak to mówią pycha kroczy przed upadkiem ) przekonany, że wyjdę z tej walki zwycięsko ,i będziecie mega usatysfakcjonowani z przebiegu tego pojedynku 👊👊💪

Jest następne wideo!

Mateusz Murański w mediach społecznościowych udostępnił następne materiały z treningów do walki w Elite Fighters. ”Muran” w walce wieczoru zmierzy się z dużo cięższym ”Warszawskim Dresikiem”.

Iskry lecą 🔥🔥🔥
Poranny trening zaliczony 👊💪
@jacek_rumniak
@jacekmuranski_official
@elitefighters.tv
Już nie mogę się doczekać walki !!!!

Wieczorna robota 🔥🔥🔥
@jacek_rumniak
@elitefighters.tv
31 Lipca Main Event
Mateusz ” Muran ” Murański vs @warszawski_dresik
Nie możecie tego przegapić 👊
Link do PPV w biogramie.

Zobacz także:

High League 1: Zobacz formę Ewy Brodnickiej! Wystarczy na Lil Masti? [WIDEO]

Ogłoszenie tego starcia zaskoczyło wielu kibiców! Dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie odbędzie się pierwsza gala High League. Aniela ”Lil Masti” Bogusz stanie przed dużym wyzwaniem. Była mistrzyni FAME MMA zmierzy się z byłą mistrzynią świata w boksie – Ewą Brodnicką.

Conor McGregor wściekły po zdjęciu Gamrota z Poirierem! Widzieliście?

Gala UFC 264 to z pewnością jeden z gorszych wieczorów w życiu Conora McGregora. Irlandczyk nie dość, że przegrał finał trylogii z Dustinem Poirierem – to jeszcze odniósł koszmarną kontuzję, która wyklucza go z treningów na kilka miesięcy. Notorious w mediach społecznościowych dał wyraz swojej frustracji – odnosząc się do zdjęcia Poiriera z … Mateuszem Gamrotem.