MMA PLBrodnickaHigh League 1: Zobacz formę Ewy Brodnickiej! Wystarczy na Lil Masti? [WIDEO]

High League 1: Zobacz formę Ewy Brodnickiej! Wystarczy na Lil Masti? [WIDEO]

Ogłoszenie tego starcia zaskoczyło wielu kibiców! Dwudziestego ósmego sierpnia w Ergo Arenie odbędzie się pierwsza gala High League. Aniela ”Lil Masti” Bogusz stanie przed dużym wyzwaniem. Była mistrzyni FAME MMA zmierzy się z byłą mistrzynią świata w boksie – Ewą Brodnicką.

36-latka wróciła już na odpowiednie tory po pierwszej zawodowej przegranej i co ważne utracie tytułu. Brodnicka w marcu tego roku wystąpiła w Dzierżynowie. Polka po 8-rundach wygrała jednogłośną decyzją sędziów z reprezentantką Bułgarii – Mileną Kolevą (10-12-1, 4 KO).

Ewa Brodnicka szykuje się na Lil Masti!

Ewa Brodnicka już pod koniec wakacji zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Była mistrzyni świata w boksie do pierwszej walki przygotowuje w Aligatores Fight Club pod okiem Kamila Umińskiego.

Do walki mma przygotowuję się w klubie @aligatoresfightclub pod okiem @profesorbjj😈🐊Kopię Muay Thai u @silny.korczak Do tego treningi bokserskie @landowskikarol i przygotowanie fizyczne z @leszek_pyrka. Nie rezygnuję z boksu i liczę, że zawalczę jeszcze o mistrzostwo świata pod okiem.

Poniżej wideo z treningu Brodnickiej:

Ewa Brodnicka 👊 szykuje się na Lil Masti 😮

Posted by Freak Fight on Tuesday, July 13, 2021

Zobacz także:

Wielkie wyzwanie dla „Lil Masti”! Mistrzyni świata w boksie, Ewa Brodnicka, rywalką gwiazdy Internetu! Jak typujecie?

28 sierpnia w Ergo Arenie wystąpią nie tylko gwiazdy polskiego showbiznesu. W oktagonie High League zadebiutuje była mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym, Ewa Brodnicka (0-0). Jej rywalką będzie youtuberka i influencerka, Aniela „Lil Masti” Bogusz (2-0).

Ewelina Woźniak nie w UFC, a One Championship? Trwają rozmowy!

Ewelina Woźniak (5-0) miała przez długi czas problem z częstotliwością startów. Może on lada moment zostać zażegnany, bo jak się okazuje naszą reprezentantką zainteresowana jest największa Azjatycka organizacja na świecie.